ye-logo.v1.2

Гроші на коронавірус: на що підуть 20 мільйонів гривень із обласного бюджету

Суспільство 921
Роман Примуш пояснив, що кошти використають у квітні-травні
Роман Примуш пояснив, що кошти використають у квітні-травні. Фото: adm-km.gov.ua

Ще у березні депутатів зібрали на позачергову сесію, щоб перерозподілити кошти обласного бюджету.

Позачергову сесію скликали 28 березня, щоб «забезпечити фінансовим ресурсом медичні заклади області для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу, викликану коронавірусом (COVID-19)». Тоді додатково виділити 20 мільйонів гривень на протидію коронавірусній інфекції.

Але з того часу і до сьогодні, 16 квітня, кошти так і залишаються на рахунку області. У Хмельницькій обласній адміністрації пояснили, що «більша частина цих коштів будуть резервними».

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, на даним момент є і ресурси благодійників, і зекономлені кошти по закладах, і ресурси місцевих бюджетів, якими поки що задовольняють усі потреби.

«Частина цих коштів буде використана у квітні-травні. За них будуть закуплені засоби індивідуального захисту, медичні препарати, засоби дезінфекції та, в окремих випадках, профільне обладнання. У першу чергу для закладів, які підлягають перепрофілюваню», – пояснив Роман Примуш.

Варто зазначити, що у Шепетівці виділятимуть до 20 тисяч на медикаменти хворим на коронавірусну інфекцію. 13 квітня на позачерговій сесії Шепетівської міської ради, депутати прийняли зміни та доповнення до міської програми збереження та зміцнення здоров’я жителів міста Шепетівки на 2020-2021 роки.

До теми: Медики Хмельницького, які борються з COVID-19, отримають доплату з міського бюджету

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую