ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

У МВС попередили про спалах коронавірусу, якщо 10% вірян підуть на великодні служби

Суспільство 1376
До великодніх богослужінь та молитви закликають долучатися за допомогою трансляцій через засоби масової комунікації
До великодніх богослужінь та молитви закликають долучатися за допомогою трансляцій через засоби масової комунікації. Фото: ілюстративне з архіву

Правоохоронці закликають громадян залишитися вдома.

Минулоріч релігійні служби відвідало 7,5 мільйонів українців , якщо цього року прийде хоча б десята частина - отримаємо ще один спалах хвороби. Про це заявили у Міністерстві внутрішніх справ України.

За словами директора Департаменту комунікації МВС Артема Шевченка, щоб уникнути можливого спалаху проводяться переговори з Радами церков.

«Ми просимо закликати пастви не приходити на службу, а лишатися вдома», - сказав Артем Шевченко. - Вкотре закликаємо громадян не приходити цього року на релігійні служби. У випадку, якщо таке відбудеться, правоохоронці проводитимуть роз’яснювальну роботу, щоб люди дотримувались особистих заходів безпеки та тримали необхідну дистанцію».

Якщо не вдасться профілактично достукатися до свідомості громадян правоохоронці готові вдаватися до більш жорстких заходів – адміністративних покарань, зазначають в МВС.

Загалом на великодні свята біля храмів чергуватимуть понад 22 тисячі поліцейських та гвардійців. Зокрема на Хмельниччині під час Пасхальних свят для забезпечення публічної безпеки будуть задіяні 730 поліцейських, 17 нацгвардійців (на території міста Кам’янець-Подільського) та наряди патрульної поліції (на території міста Хмельницького).

Нагадаємо, на Хмельниччині підтверджено 46 випадків інфікування коронавірусом.

Читайте також: Де та коли дивитися великодні богослужіння на українських телеканалах.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую