ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Пенсіонерам почали виплачувати «карантинну» тисячу

Суспільство 4159
Таку одноразову допомогу в області отримають близько 375 тисяч пенсіонерів
Таку одноразову допомогу в області отримають близько 375 тисяч пенсіонерів. Фото: infoline.ua

Виплати здійснюють відучора.

Учора, 23 квітня, Пенсійний фонд України розпочав виплату одноразової грошової допомоги – так званої «карантинної тисячі». Про це повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація з посиланням на Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Як зазначають в повідомленні, для Хмельниччини на ці потреби профінансовано 374,1 мільйона гривень. Таку одноразову допомогу в області отримають близько 375 тисяч пенсіонерів. Тобто тих, розмір пенсії яких не перевищує 5 тисяч гривень.

Зазначається, що 230,7 мільйона гривень перерахують пенсіонерам, які отримують пенсії на рахунки у банках. Цю одноразову допомогу мають зарахувати не пізніше 24 квітня.

Читайте також: Медики Хмельницького, які борються з COVID-19, отримають доплату з міського бюджету.

Ще 143,4 мільйона гривень отримають пенсіонери, котрі отримують пенсії через пошту. Така виплата буде здійснюватися через поштові відділення з 24 квітня по 6 травня.

«Листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року», - зазначають в повідомленні.

У разі виникнення питань, зокрема, щодо права на виплату 1000 гривень, просять звертатися до органів Пенсійного фонду дистанційно:

через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/

або ж надсилати електронні звернення через інформаційну сторінку за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/23131-elektronne-zvernennya-aplikat…/ або на електронну адресу info@pfu.gov.ua.

чи телефонувати до Контакт-центру Пенсійного фонду України за номерами:

0-800-503-753;
(044) – 281-08-70;
(044) – 281-08-71.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую