ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці на дверях офісу знайшли… гранату

Суспільство 4708
Місце події перевіряли правоохоронці та рятувальники
Місце події перевіряли правоохоронці та рятувальники. Фото: shepetivka.com.ua

Предмет виявився учбовим.

Учора, 28 квітня, в Шепетівці рятувальники отримали повідомлення про те, що на вхідних дверях одного з офісів закріплено підозрілий предмет, схожий на ручну гранату. Про це в ранішній оперативній інформації повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області .

За повідомленням рятувальників, така інформація надійшла до них о 09:46.

«Від чергового Шепетівського ВП ГУ НП надійшла інформація, що вулиці Староконстянтинівське шосе на вхідних дверях офісу закріплено підозрілий предмет схожий на ручну гранату», - зазначають в ДСНС області.

На місце події одразу прибули правоохоронці та рятувальники, а місце події оточили задля безпеки містян. Вибухотехніки, які прибули на місце події, з’ясували, що підозрілий предмет виявився ручною учбовою гранатою. Ведеться слідство.

Як повідомляє місцевий сайт shepetivka.com.ua, цей предмет було виявлено на дверній ручці офісу одного з аграрних товариств.

Читайте також: У Шепетівському районі місцеві жителі витягнули зі ставка тіло чоловіка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую