ye-logo.v1.2

Навчальний рік завершать за місяць: про табелі, свідоцтва та переведення до наступних класів

Суспільство 4595
Останніх дзвоників у школах не буде
Останніх дзвоників у школах не буде. Фото: zt.ridna.ua

Для учнів четвертих та дев’ятих класів державну підсумкову атестацію відмінили.

Цього навчального року хмельницькі школярі уже не повернуться до шкільних класів. Врахувавши рекомендації Міністерства освіти і науки України, Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради було розроблено заходи і рекомендовано керівникам закладів загальної середньої освіти завершити навчальний рік 29 травня. Останніх дзвоників у школах не буде. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Як зазначається в повідомленні, завершення навчального року відбудеться дистанційно. Виключення становлять лише одинадцятикласники, у яких попереду зовнішнє незалежне оцінювання знань. Зокрема, йдеться про те, що ЗНО для одинадцятикласників буде проведено – формат не зміниться, а от дати поки невідомі і залежатимуть від тривалості карантину.

«Для учнів четвертих та дев’ятих класів державну підсумкову атестацію відмінено. Учням 1-10 класів до 29 травня мають бути виставлені річні оцінки. Підсумкові оцінки за ІІ семестр будуть виставляти з урахуванням результатів поточного, тематичного оцінювання, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку. Свідоцтва досягнень, табелі навчальних досягнень школярі отримають електронною поштою. У друкованому ж варіанті — на початку наступного навчального року», - зазначають в міській раді.

До теми: Батьків школярів Хмельниччини опитують щодо дистанційного навчання.

Додають, що учні 9-го класу отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та додатки до них з дотриманням протиепідемічних вимог до 15 червня поточного року.

Разом з тим, у Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради запевняють, що до наступного класу переведуть усіх без винятку учнів, а на початку нового навчального року вчителі допоможуть школярам наздогнати матеріал.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую