ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

У Хмельницькому встановили пристрій, який рахуватиме велосипедистів

Суспільство 2792
Велолічильник у парку імені Михайла Чекмана
Велолічильник у парку імені Михайла Чекмана. Фото: Володимира Гординського

З'явиться він на трьох локаціях.

У Хмельницькому сьогодні встановили перший велолічильник. З'явився спеціальний пристрій, який має рахувати кількість роверистів біля велодоріжки у парку імені Михайла Чекмана. Як розповідає начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради Василь Новачок, незабаром їх облаштують ще на проспекті Миру та на вулиці Прибузькій.

«Рахують велосипедистів спеціальні датчики. Один встановлений за пару метрів до велолічильника, інший після нього. Вони вимірюють швидкість руху і якщо пішохід іде звичайною ходою чи прискореною, їх порахувати пристрій не може. Якщо бігтиме то, можливо, його порахує. В цілому це не зовсім такий аж точний прилад, але на 90% він може порахувати», - розповідає Василь Пилипович.

За його словами, табло показує час, кількість роверистів, які проїхали з часу його встановлення і кількість за день. Загалом пристрій більше іміджевий. Його подарувало місту одне із підприємств.

«Представники підприємства в нас запитали, що нам оригінального можна подарувати для розвитку велоінфраструктури. Ми порадили їм звернутись до одного із хмельницьких підприємств, яке спеціалізується на виготовлені світлодіодної техніки та іншого обладнання. І вони замовили у них такі велолічильники», - зазначив Василь Новачок.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую