ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2020

На продуктових ринках Хмельниччини зафіксували поодинокі порушення карантину

Суспільство 8818
Наразі на Хмельниччині вісім ринків отримали дозволи на відновлення роботи
Наразі на Хмельниччині вісім ринків отримали дозволи на відновлення роботи. Фото: ілюстративне Дарії Пастернак

Також в облдержадміністрації говорять про відновлення стихійної торгівлі.

За словами заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Романа Примуша, наразі в різних частинах області дозволи на роботу отримали вісім продовольчих ринків. Вони розташовані у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Дунаївцях, Славуті, Деражні та Городку. У деяких населених пунктах запрацювало по два продуктові ринки. На багатьох трапляються поодинокі типові порушення карантинних заходів. Деякі з вини продавців, інші — покупців.

«Здебільшого це недотримання масочного режиму продавцями й відвідувачами ринків, відсутність обов’язкових захисних екранів і недотримання дистанції між покупцями, — розповідає Роман Примуш. — Працівники Держпродспоживслужби виявляють такі порушення й повідомляють про них адміністрацію ринків. Тому порушення з боку продавців виправляють, а ось на покупців важче вплинути».

За його словами, після пом’якшення карантину відновилася несанкціонована торгівля поблизу легальних продовольчих ринків та у спальних районах міст і містечок області.

До теми: У Хмельницькому вимагали скасувати карантин і відкрити речовий ринок

«Тому завтра ми плануємо провести розширену нараду з очільниками міст обласного та районного значень. На ній обговоримо необхідність боротьби зі стихійною торгівлею. Поліція готова долучитися до цього, але насамперед — це завдання органів місцевого самоврядування», — наголосив Роман Примуш.

Нагадаємо, уряд дозволив продуктовим ринкам відновити свою роботу з 1 травня за умови дотримання визначених карантинних заходів. Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет 30 квітня розповів, що в області питання відкриття продовольчих ринків вирішуватимуть органи місцевого самоврядування, але для цього вони мають мати акт перевірки Держпродспоживслужби. Загалом на Хмельниччині зареєстрований 21 агропродовольчий ринок.

Читайте також: Голова ОДА хоче забрати в міста Хмельницьку інфекційну лікарню: що кажуть у міській та обласній радах

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую