ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Національному парку Хмельниччини показали як «відпочивають» відвідувачі (ФОТО)

Суспільство 5236
Працівники Національного природного парку запевняють, що таке відбувається не лише на території озера та парку, а й по всій території лісу
Працівники Національного природного парку запевняють, що таке відбувається не лише на території озера та парку, а й по всій території лісу . Фото: malepolisja.in.ua

В парку з’явилися купи сміття.

Національний природний парк «Мале Полісся» на своєму сайті оприлюднив фото, які демонструють «культуру відпочивальників». Поламані бесідки, понівечені дерева та купи сміття перетворюють парк на смітник.

«Довкола озера Святе знову купи сміття, залишки від вогнищ, биті скляні пляшки… При цьому шокуючим є той факт, що тут сміття не лише те, яке відпочивальники залишили після себе, а й те, яке з дому привезли! А що стосується вогнища, його обов’язково розводити постійно на новому місці!? Що, на вже існуючому не горить!? А дерева… Тут бракує слів, адже безліч дерев, живих дерев, понівечені: як не сліди від сокири, так вбиті цвяхи, вкручені саморізи і, звичайно, висять "умивальники" з пластикових пляшок. Щодо інформаційних стендів… Навіщо їх ламати? Там розміщена корисна та пізнавальна інформація і вона для того там, щоб ми збагачували свої знання, розвивали кругозір. Також хочеться згадати і про бесідки. Їх облаштували для більш комфортного відпочинку. І що ми бачимо – вони також понівечені, пропалені, розламані, побиті цвяхами, «прикрашені» розписами та різного змісту графіті», - йдеться у дописі.

Фото: malepolisja.in.ua
Фото: malepolisja.in.ua
Фото: malepolisja.in.ua
Фото: malepolisja.in.ua
Фото: malepolisja.in.ua
Фото: malepolisja.in.ua
Фото: malepolisja.in.ua
Фото: malepolisja.in.ua

Працівники Національного природного парку запевняють, що таке відбувається не лише на території озера та парку, а й по всій території лісу куди ступала нога нашої «сучасної людини».

«Вкотре вести балачки про штрафи марно, про них і так всі знають і вони нікого, нажаль, не лякають та не зупиняють. Ми надіємось на совість і відповідальність відпочивальників. У всіх є сім’ї, діти… Подумайте про них, де вони будуть завтра, що вони побачать? Не хотілось би, щоб вони дізнавались про чисту галявину, про спів птахів, про свіже лісове повітря із ваших розмов. Дайте їм можливість хоч частково побачити чисте екологічне середовище», - закликають у Парку».

Довідка:

Національний природний парк «Мале Полісся» – один з найбільш своєрідних природно-географічних районів України. Природний потенціал цього краю створює всі умови для виховання та відпочинку в природі.

З метою збереження цінних природних комплексів та історико-культурних об’єктів східної частини Малого Полісся, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення, згідно з Указом Президента України від 02.08.2013р. №420/2013 створено Національний природний парк «Мале Полісся».

НПП «Мале Полісся» розташований на території Ізяславського та Славутського районів Хмельницької області на загальній площі 8762,7 га, в тому числі 2764 га, що надаються в постійне користування та 5998,7 га, що включаються до його складу без вилучення у землекористувачів.

На території Парку добре збереженні рослинність і фауністичні комплекси, висока залісненість, мальовнича заплава річки Горинь, унікальні мальовничі озера та болота різних типів.

Читайте також: У Хмельницькому ремонтують одну з центральних алей парку Чекмана

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую