ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

День матері 2020: привітання у картинках

Суспільство 3533
В Україні День матері припадає на другу неділю травня
В Україні День матері припадає на другу неділю травня. Фото: sambirrada.gov.ua

Не збудьте привітати своїх матусь з Днем матері.

Сьогодні, 10 травня, Україна відзначає День матері. У нашій країні це свято припадає на другу неділю травня. Щорічно відзначати цей день в Україні розпочали у 2000 році, проте свято має значно давнішу історію.

Так, за інформацією видання «24 канал», День матері у світі як офіційне свято виникло у ХХ столітті. Проте матерів вшановували ще у давнину. Наприклад, в античній Греції. А ось офіційна історія цього свята бере свій початок у 1914 році в Сполучених Штатах Америки, де з того часу День матері став державним святом. Далі цю практику почали підхоплювати й інші країні.

Українська діаспора у Канаді ще у 1928 році почала вітати матерів. А на наступний рік така ініціатива дійшла і до Західної України. Так, у Львові в другу неділю травня організовували спеціальні зустрічі матерів і концерти для них. З часом така традиція розповсюдилася майже на всю Західну Україну. Проте після свого приходу радянська влада заборонила це свято. Й лише у 1999 році президент Леонід Кучма підписав указ про святкування Дня матері як державного свята.

Кореспонденти сайту «Є» зробили підбірку картинок з привітаннями до Дня матері:

Фото: pixelstalk.net

Фото: alamy.com

Фото: stock.adobe.com

Фото: stock.adobe.com

Фото: fakty.com.ua

Фото: httpradatokmak.gov.ua

Фото: hqoboi.com

Фото: enblogopedia.com

Фото: shutterstock.com

Фото: vberez.gov.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую