ye-logo.v1.2

Хотів з другом випити пива: жителя Дунаївців оштрафували за порушення самоізоляції

Суспільство 3829
Ця постанова впродовж десяти днів з часу її винесення ще може бути оскаржена в апеляційному суді
Ця постанова впродовж десяти днів з часу її винесення ще може бути оскаржена в апеляційному суді. Фото: ілюстративне pixabay.com

Суд постановив стягнути з нього 17 тисяч гривень штрафу.

Про це свідчить постанова Дунаєвецького районного суду від 4 травня цього року. Згідно з нею, житель Дунаївців, перетнувши державний кордон, 13 квітня підписав інформативну згоду. Він зобов’язався впродовж 14 днів дотримуватися режиму самоізоляції, а також пройшов профілактичну бесіду з поліцією.

Проте 21 квітня він покинув місце самоізоляції, а також перебував у громадському місці без захисної маски. Цим він вчинив правопорушення передбачене статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання чоловік визнав свою провину та розкаявся у вчиненому. Він пояснив, що 21 квітня повертався додому від сина. Дорогою чоловік зустрів товариша, з яким вирішив випити пива, та запросив його додому, де проходив самоізоляцію.

Свідок підтвердив, що того дня зустрів обвинуваченого, після чого вони придбали продукти в магазині та відправились до його квартири. Зрештою суд дійшов висновку, що необхідність придбати пиво й провести час з другом за вживанням алкогольних напоїв — не є поважною причиною порушення самоізоляції.

Таким чином Дунаєвецький районний суд постановив стягнути з чоловіка 17 тисяч гривень штрафу та 420 гривень і 40 копійок — судового збору. Наразі ця постанова не набула остаточної сили, адже впродовж десяти днів з часу її винесення може бути оскаржена в апеляційному суді.

Читайте також: Хмельницький суд виправдав настоятеля Свято-Успенської церкви

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую