ye-logo.v1.2

У Хмельницькому змінили час, коли в тролейбусах проїзд дозволений лише за спецквитком

Суспільство 4660
Звичайний режим проїзду подовжили
Звичайний режим проїзду подовжили. Фото: автора

Звичайний режим подовжили на годину вранці та пообіді.

Відсьогодні, 15 травня, у Хмельницькому змінили час, коли в тролейбусах проїзд дозволений лише за спецквитком. Відповідні зміни внесли до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня.

Відтак, відсьогодні режим перевезень хмельничан у громадському електротранспорті за спецквитками діятиме з 07:00 до 09:00 та з 17:00 до 19:00. Саме в ці години у тролейбусах дозволений проїзд лише людям, які мають спеціальні квитки співробітників критичної інфраструктури. У решту годин – з 09:00 до 17:00 та з 19:00 до 21:00 тролейбуси перевозитимуть пасажирів у звичайному режимі руху і з дотриманням усіх санітарних вимог, зокрема маскового режиму.

Нагадаємо, з 24 квітня в місті ввели частковий режим перевезення хмельничан у громадському електротранспорті за спецквитками. До нині він діяв з 6:00 до 10:00 вранці та з 16:00 до 19:00 пообіді.

Додамо, що з 12 травня в Хмельницькому також на маршрути виїхали мало- та великогабаритні автобуси. Через карантин вони можуть перевозити пасажирів згідно з санітарно-епідеміологічними вимогами і лише за спецквитками. 

Читайте також: Хмельницькі «маршрутки», які систематично порушуватимуть режим спецперевезень, зніматимуть з рейсів.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую