ye-logo.v1.2

У Хмельницькому впорядкують розміщення вивісок та вигляд фасадів

Суспільство 2609
Незабаром вулиця Проскурівська виглядатиме по-новому
Незабаром вулиця Проскурівська виглядатиме по-новому. Фото: з архіву редакції

Спочатку зміни торкнуться вулиці Проскурівської.

У Хмельницькому дизайнери та архітектори Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів розробили дизайн-код вулиць міста. Під час чергового засідання виконкому уже затверджено «Дизайн-код вулиці Проскурівської». 

Передбачається, що на місці великих громіздких вивісок тепер мають бутиь назви магазинів лише об’ємними літерами без підкладки площею не більше трьох квадратних метрів. Колір фасаду має відповідати стилістиці будинку, а для інформування відвідувачів біля входу в будівлі мають розміщуватися назви установ, підприємств на прозорих табличках за прикладом європейських міст.

«Над цим проєктом ми працювали майже рік. Спочатку ми хочемо покращити зовнішній вигляд головної пішохідної вулиці міста – Проскурівської. Усі, мабуть, помічали наскільки там хаотично розміщені вивіски, які закривають декоративні елементи фасадів будинків з історичною цінністю, - розповів сайту «Є» виконувач обов’язків директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Максим Дружинін. - Там потрібно змінити близько ста вивісок, дозвіл на розміщення яких закінчується 1 серпня. До цього терміну підприємці мають узгодити з нами концепцію нових фасадів та вивісок своїх магазинів та їх замінити за власний рахунок».

Після впорядкування вулиці Проскурівської, дизайнери та архітектори Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів візьмуться за зовнішній вигляд вулиці Подільської та Кам’янецької.

Читайте також: У Хмельницькому за кілька років мають збудувати нову вулицю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую