ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому захисникам України вручили відзнаки «Воля та мужність» та квартири

Суспільство 2309
Відзнаку Воля та мужність сьогодні отримали 23 хмельничанина
Відзнаку Воля та мужність сьогодні отримали 23 хмельничанина. Фото: автора

Зібрання провели під відкритим небом.

Минулого року, 23 травня, День Героїв у Хмельницькому відзначали з демонстрацією військової техніки та показовими виступами військових. Цього ж року, напередодні, 22 травня, через карантинні обмеження, все пройшло не так урочисто.

Біля стели Героям Небесної сотні та неоголошеної війни, що на майдані Незалежності, зібралися декілька десятків людей, які віддали свою шану загиблим борцям за Україну та поклали квіти до стели.

Ну, а вже після цього, відбулися вручення не лише нагород, а сертифікатів на житло.

«Ми вручили 23 відзнаки міського голови «Воля та мужність» та чотири квартири, - каже Ігор Олійник, радник міського голови Хмельницького з питань АТО. - Одна по програмі співфінансування, це коли 50% вартості за житло сплачує міський бюджет, інші 50% - учасник бойових дій. Ще одна квартира – це 100% вартості з міського бюджету, яку учасник бойових дій сам підшуковував. Ну, і ще дві квартири – внаслідок перемовин міського голови з забудовниками».

Учасники заходи хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів України
Поклали й квіти до стели Героїв Небесної сотні та неоголошеної війні
Захід до Дня Героїв провели на майдані Незалежності біля стели Героїв Небесеної сотні та неоголошеної війни

Юрій Кука, який в 2014 році році був мобілізований до війська, а в 2017 році, як сам каже, 365 днів боронив Україну на сході, отримав нині сертифікат на грошову грошову компенсацію для отримання житла на умовах співфінансування. «Як, стояв у черзі на житло, - каже пан Юрій. – Вважаю, що 50% компенсації краще, ніж взагалі нічого. Бо перш за все це дах над головою». Юрій Кука має дружину та дитину, а ось власного помешкання поки що ні – родина орендує його. Тепер, як зізнався володар сертифікату, вони зможуть придбати собі квартиру, адже мають певні заощадження від рідних, а також ті, які в пана Юрія збереглися від підприємницької діяльності ще до того, як він у 2014 році пішов у військо.

Учасникам бойових дій вручили відзнаки міського голови
Відзнаку «Воля та мужність» отримав і заступник голови Хмельницької облради Валерій Лесков, який також є учасником бойвих дій
Замість рукостискань віталися... кулаками

Зауважимо, серед тих, кому нині вручили відзнаки «Воля та мужність» та квартири, є й діючі військовослужбовці. А тому дехто з них не зміг через об’єктивні причини прийти, а дехто просив не називати прізвище, бо... війна в неоголошеній російсько-українській війни й досі триває.

Ну, а завершилося урочисте вручення відзнак та сертифікатом тим, що усі заспівали гімн України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую