ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Богослужіння в храмах і рух приміського транспорту відновлюють. Але не скрізь

Суспільство 3326

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Дозволено лише в тих районах, де немає спалахів захворювання на COVID-19.

Сьогодні, 25 травня, на засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) обговорили питання пом’якшення карантину на Хмельниччині. Зокрема, в таких напрямках, як відновлення роботи дошкільних закладів, роботи релігійних установ, тобто проведення богослужінь, а також дозволу роботи міжміського транспорту.

Як зазначив під час онлайн брифінгу перший заступник голови ОДА Роман Примуш, наразі прийняте рішення, що з 27 травня дозволено відновити богослужіння в храмах Хмельниччини з дотриманням санітарних вимог та роботу міжміського транспорту. Проте не скрізь.

«Дозволено лише в тих районах, де немає спалахів захворювання на COVID-19. Такі райони визначають за допомогою коефіцієнта, при якому можливе пом’якшення карантину (кількість захворілих не може перевищувати 12 на 100 тисяч населення). Відтак, маємо ситуацію, що наразі не буде послаблень у містах Кам'янець-Подільський, Нетішин та Старокостянтинів. А також у таких районах як Білогірський, Дунаєвецький, Кам'янець-Подільський, Славутський (крім міста Славута), Старокостянтинівський і Шепетівський.

Читайте також: Ще одинадцятеро мешканців області одужали від COVID-19.

На жаль, в цих районах та містах за останні 7 днів зафіксовані спалахи хвороби, які перевищують зазначений граничний показник», - пояснив Роман Примуш.

Він також додав, що комісія з ТЕБ та НС буде збиратися щоп’ятниці, і якщо в цих містах чи районах ситуація буде стабілізуватися, то рішення переглядатимуть. Де буде погіршуватися, навпаки вводитимуть обмежувальні заходи.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую