ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

На Хмельниччині вирішуватимуть питання відновлення залізничних перевезень

Суспільство 3313
Роман Примуш не виключає, що за сприятливої епідеміологічної ситуації приміські перевезення залізницею дозволять з 1 червня
Роман Примуш не виключає, що за сприятливої епідеміологічної ситуації приміські перевезення залізницею дозволять з 1 червня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Укрзалізниця чекає на погодження областей щодо запуску потягів.

Днями міністр інфраструктури України Владислав Криклій у своєму телеграм каналі повідомив, що Укрзалізниця готова відновити пасажирські перевезення з 1 червня. Однак квитки почнуть продавати лише після позитивних рішень обласних комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Сьогодні, 26 травня, заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів, коли в області будуть вирішуватимуть питання відновлення пасажирських перевезень залізницею.

За словами Романа Примуша, Хмельниччина дійсно отримала такого листа від Укрзалізниці. Обласна комісія з ТЕБ і НС розглядатиме його у цю п’ятницю, 29 травня.

«Тоді ми робитимемо зріз за показниками щодо кількості захворілих впродовж тижня на коронавірус, кількості людей на стаціонарі та проведення тестів, — розповідає Роман Примуш. — Якщо за ними Хмельницька область підпадатиме під пом’якшення карантину, будуть вжиті відповідні заходи. Зокрема, буде прийнято рішення щодо відновлення роботи залізниці».

До теми: Відкриття дитсадків у Хмельницькому: у групах буде не більше 20 дітей

Він зазначив, що найперше це стосуватимуться приміського сполучення залізничним транспортом. Тобто, якщо епідеміологічна ситуація відповідатиме поставленим урядом умовам, з 1 червня можуть дозволити залізничні перевезення всередині області. Далі — справа за Укрзалізницею, наскільки її співробітники зможуть швидко запустити рухомий склад.

«Але наголошую, що наразі в окремих містах області маємо спалахи COVID-19. Там ми не відновлюватимемо роботу закладів дошкільної освіти та пасажирські перевезення. Наприклад, спалах інфекційного захворювання є у Кам’янці-Подільському та районі. Тому ймовірно, що там залишатиметься заборона на залізничні перевезення», — пояснив Роман Примуш.

Також він додав, що цієї п’ятниці обласна комісія з ТЕБ і НС розглядатиме питання міжміських та внутрішньообласних пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

До теми: Пом'якшення карантину: як має працювати громадський транспорт Хмельницького

Нагадаємо, напередодні Роман Примуш розповів, що наразі послаблень карантину не буде у Кам’янці-Подільському, Нетішині та Старокостянтинові, а також — у кількох районах: Білогірському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Славутському (крім міста Славута), Старокостянтинівському та Шепетівському. Там поки не дозволяють відновити повноцінну роботу громадського транспорту й богослужінь, відкрити дитсадки.

Читайте також: В області готуються розпочати тестування населення на антитіла до коронавірусу

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую