ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Нетішинський суд обрав голову: що він задекларував

Суспільство 3749
Згідно з чинним законодавством, голову обирали шляхом таємного голосування
Згідно з чинним законодавством, голову обирали шляхом таємного голосування. Фото: nt.km.court.gov.ua

Наразі Романа Стасюка головою суду обрано на три роки.

Вчора, 26 травня, у Нетішинському міському суді пройшли збори суддів. Під час них було обрано голову цього органу правосуддя. Ним став Роман Стасюк. Про це повідомила пресслужба Нетішинського міського суду.

«Згідно з чинним законодавством, голова суду обирається на цю посаду на три роки. Цього разу, шляхом таємного голосування, головою було обрано суддю Стасюка Романа Миколайовича», — зазначають у пресслужбі органу правосуддя.

Останню щорічну декларацію Роман Стасюк подав у травні цього року. Відповідно у ній зображено його доходи та майно за 2019 рік.

Згідно з нею, він мав у спільній власності з іншими членами своєї родини квартиру у Нетішині площею 95,70 квадратних метрів. Його дружина Світлана Маслій володіла земельною ділянкою на півтори тисячі квадратів у селі Сутиски Вінницька область. Там же вона у спільній власності мала ще житловий будинок площею 103,60 квадратних метрів і та дві земельні ділянки загальною площею 1 тисячу 538 «квадратів».

Торік Роману Миколайовичу в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України у Хмельницькій області нарахували 527 тисячі 142 гривні зарплатні за основним місцем роботи. Також він отримав 77 гривень банківських відсотків. Натомість його дружині у Нетішинському навчально-виховному комплексі нарахували 54 тисячі 988 гривень зарплатні.

Свої заощадження суддя зберігав у готівковій формі. Так він задекларував 250 тисяч гривень. Офіційно автотранспортом і корпоративними правами Роман Стасюк не володів.

Нагадаємо, вчора президент України призначив суддю в Хмельницький окружний адміністративний суд. Нею стала Ковальчук Альбіна Миколаївна.

Читайте також: У Нетішині пом’якшують карантинні обмеження: що дозволять

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую