ye-logo.v1.2

У Хмельницькому ремонтують одну з амбулаторій

Суспільство 1402
Амбулаторія №3, що у мікрорайоні Гречани, суттєво оновлюється
Амбулаторія №3, що у мікрорайоні Гречани, суттєво оновлюється. Фото: khm.gov.ua

На ремонт медзакладу передбачено 1,8 мільйона гривень.

Амбулаторія №3, що у мікрорайоні Гречани, суттєво оновлюється. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради.

«В амбулаторії загальної медицини №3 Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Хмельницької міської ради, що у мікрорайоні Гречани, тривають роботи з капітального та поточного ремонтів. Так, уже утеплено фасад та приведено його в належний вигляд. Капітально відремонтовано вбиральню для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Також облаштовано пандус, який дозволить маломобільним групам населення, зокрема матусям із візочками та людям на візках, потрапити в приміщення амбулаторії», - йдеться у повідомленні.

У міськраді додають. що уже відремонтовано кабінети лікарів-педіатрів, облаштовано кімнату матері та дитини. Тривають ремонти в кабінетах, проводиться заміна дверей та системи опалення. Територію перед амбулаторією та сходи вимостили тротуарною плиткою. Також комп’ютеризовано робочі місця лікарів та медичних сестер, придбано меблі на суму 100 тисяч гривень.

Загалом на виконання капітальних і поточних ремонтів медичного закладу в 2020 році передбачено 1,8 мільйона гривень.

Читайте також:  У Хмельницькому відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую