ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Громадські активісти дослідять, які екологічні проблеми турбують хмельничан

Суспільство 2463
Опитування триватиме до 21 червня
Опитування триватиме до 21 червня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Крім обласного центру, під опитування потрапили Кам’янець-Подільський та Шепетівка.

Представники громадської організації «Хмельницький енергетичний кластер» почали проводити онлайн опитування жителів Хмельницького, Шепетівки та Кам’янця-Подільського. Активісти хочуть дізнатися, які екологічні проблеми турбують жителів цих міст. Напрацьоване має лягти в основу інтерв’ю з кандидатами у міські голови.

«Все менше часу залишається до місцевих виборів, які мають відбутися цієї осені. Ми вирішили дізнатися, як саме кандидати на посади міських голів ставляться до екологічних питань, — розповідає представниця ГО «Хмельницький енергетичний кластер» Світлана Каритун. — Важливо знати, як вони будуть розв’язувати або не розв’язувати ті чи інші екологічні проблеми, названі людьми. Це важливе питання, адже саме від екології залежить якість нашого життя».

За її словами, для опитування громадські активісти обрали Хмельницький, Шепетівку та Кам’янець-Подільський, адже це найбільші міста області. Крім того, географічно вони розташовані в різних частинах краю. Відповідно можна дослідити важливість конкретних екологічних питань на півночі, центрі та півдні Хмельниччини.

Питання розділили на кілька тематичних блоків. Зокрема, відходи, транспорт виробництво, кліматична політика… Опитування триватиме до 21 червня, а його результати ГО «Хмельницький енергетичний кластер планує презентувати» 30 червня.

«Опісля перед виборами ми хочемо провести інтерв’ю зі всіма кандидатами на посади міських голів. Хто відмовиться, той відмовиться… Ми будемо публікувати усі результати в соціальних», — зазначила Світлана Каритун.

Вона додала, в рамках цього заплановано кілька зустрічей з громадськістю та політичними партіями.

Отож, щоб взяти участь в опитуванні, потрібно перейти за посиланням. Для відповіді на усі питання знадобиться орієнтовно три-п’ять хвилин.

Читайте також: Громадські активісти визначили кращих і гірших депутатів Хмельницької міської ради

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую