ye-logo.v1.2

В ОДА розповіли, за яких умов дозволять міжобласне автобусне сполучення

Суспільство 2405
На попередньому засіданні комісії ТЕБ та НС відновлення міжобласного автобусного сполучення не підтримали
На попередньому засіданні комісії ТЕБ та НС відновлення міжобласного автобусного сполучення не підтримали. Фото: з архіву

Питання розглядатимуть у п’ятницю на засіданні ТЕБ та НС.

Найскладніша ситуація з коронавірусом в Хмельницькій області наразі залишається в місті Кам’янець-Подільському та районі, Старокостянтинові та районі, а також у Славутському районі. Про це сьогодні на брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

В загальному ж стан із захворюваністю на коронавірусну інфекцію він оцінив як стабільну, що дозволило запровадити в області пом’якшення карантинних заходів.

«У п’ятницю, 5 червня, буде відбуватися чергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС, і у випадку якщо стабільна ситуація зберігатиметься, будемо розглядати чергові заходи з пом’якшення карантину», - зазначив Роман Примуш.

Зокрема, розглядатимуть питання про відновлення міжобласного автобусного сполучення, яке не підтримали на попередньому засіданні.

«Епідеміологічна ситуація в сусідніх областях не така благонадійна, щоб ми могли запустити міжобласні перевезення і гарантувати безпеку громадян, які будуть користуватися цим транспортом. Будемо дивитися за результатами того, яка буде ситуація із захворюваністю в кожній з сусідніх областей. Якщо в якійсь з них вона стабілізуватиметься, вже тоді будемо дозволяти автобусне сполучення з цією областю», - пояснив Роман Примуш.

Читайте також: Потяг Хмельницький-Київ почне курсувати з 4 червня (РОЗКЛАД РУХУ).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую