ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Завершується будівництво дитячого майданчика в сквері Шевченка

Суспільство 1145
Бетонні напівсфери незабаром покриють гумовим покриттям
Бетонні напівсфери незабаром покриють гумовим покриттям. Фото: автора

За місяць роботи планують закінчити.

Сучасний ігроленд у сквері Шевченка в Хмельницькому почали споруджувати минулого року. Майданчик із сучасними гойдалками, канатними ігровими комплексами, каруселями для дітей з обмеженими можливостями планували здати в грудні 2019. Однак роботи призупинилися через брак коштів. Загальна вартість проєкту становила близько 3,5 мільйона гривень. Півтора мільйона на об’єкт мали спрямувати субвенцією з державного бюджету, однак кошти так і не надійшли. Як писав сайт «Є», за виконані роботи підряднику заборгували 940 тисяч гривень.

За словами начальника Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василя Новачка, нещодавно гроші на завершення спорудження дитячого майданчика виділили з міського бюджету, тож будівельні роботи відновили.

«У травні відбулася сесія, ми з міського бюджету виділили кошти. З державного вже не сподіваємося на допомогу. Частково оплатили роботи, які були виконані по об’єкту за договором, що був укладений на субвенційні кошти. Зараз підрядник, вже маючи гроші, завершує роботи. На початок липня майданчик має бути готовий», - повідомив Василь Пилипович.

Деякі атракціони вже довелося ремонтувати.
Усі робити планують закінчити до початку липня.
Частина атракціонів на майданчику розрахована на дітей з обмеженими можливостями.

Наразі тривають роботи над завершенням хобітонів – трьох бетонних напівсфер. Їх мають поштукатурити, після чого покриють штучним гумовим покриттям.

Нагадаємо, також у сквері Шевченка завершили відновлювати комплекс металевих фігур скульптора Миколи Мазура. Останнім ремонтували «Дракона», його відновлювали у березні цього року.

Крім того, розширюють дитячий майданчик у парку Чекмана. На площі понад 1000 квадратних метрів з’являться доріжки з бруківки, гумове покриття, канатний комплекс, піратське судно, гойдалки та лавочки.

Читайте також: У хмельницькому парку Чекмана демонтували фігури Миколи Мазура.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую