ye-logo.v1.2

Суд над Зеленським, Габінетом, Симчишиним - яке рішення прийняв суд

Суспільство 9883

Адмінпротоколи на порушників карантинних обмежень розглядали в Хмельницькому

Сьогодні, 19 червня, Хмельницький міськрайонний суд розглянув адмінпротоколи щодо порушення карантинних вимог президентом України та ще шістьма особами. Серед них - голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет та міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. В складених адмінпротоколах йдеться про те, що вони порушили під час робочого візиту президента до Хмельницького вимоги карантину. Попри заборону приймати клієнтів у приміщеннях закладів громадського харчування, високопосадовці зайшли до однієї із кав'ярень на Проскурівській і випили там кави.

На суд відповідачі не з'явилися.

Наразі справу очільника Хмельницької ОДА Дмитра Габінета суд вже розглянув та оголосив рішення, призначивши йому штраф за порушення правил карантину 17 тисяч гривень. Також він має сплатити 420 гривень судового збору. Рішення суду поки не набуло законної сили та може бути оскаржене.

Адмінпротокол щодо міського голови Олександра Симчишина також розглянули. І за рішенням суду призначили 17 тисяч штрафу та 420 гривень судового збору. Рішення суду поки не набуло законної сили та може бути оскаржене.

Фігуранти справи на засідання не з'явились
Судя Оксана Мазурок зачитує рішення у справі Олександра Симчишина

Щодо рішення по адмінпротоколу на президента Володимира Зеленського - суд прийняв рішення звернутися до Голови Верховного суду,щодо скликання Пленуму Верховного Суду для прийняття рішення про звернення до Конституційного Суду України. А вже Конституційний Суд має надати офіційне тлумачення частини 1 статі 105 Конституції України: «Президент України користується правом недоторканості на час виконання повноважень», в аспекті можливості притягнення президента до адміністративної відповідальності.

Рішення суду в справи президента Зеленського сайт "Є" транслював в прямому ефірі на фейсбук сторінці. Пропонуємо його переглянути у відеозаписі трансляції.

Які рішення прийняли по іншим порушникам карантинних омежень під час візиту Зеленського до Хмельницького, читайте в новині "Оштрафували власника хмельницького кафе, де пив каву Зеленський".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую