ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому профспілки мітингували проти антисоціальних законопроєктів

Суспільство 2340
Представники профспілок переконані, що антисоціальні законопроєкти — це шлях до трудового рабства українців
Представники профспілок переконані, що антисоціальні законопроєкти — це шлях до трудового рабства українців. Фото: автора

Також хмельничан обурили висловлювання нардепки Галини Третьякової щодо неповноцінних дітей.

Сьогодні, 30 червня, у столиці та різних частинах країни пройшли акції протесту профспілок. Долучилися до всеукраїнського мітингу й хмельничани. На майдані Незалежності в обласному центрі сьогодні зібралося кілька десятків людей. Вони вимагали не допустити прийняття законопроєктів, які порушують права працівників, а також відкликати з посади голову комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову.

Фактично одіозні висловлювання цієї депутатки підбурили представників профспілок вийти на вулиці. Зокрема, нещодавно набуло резонансу відео за її участю, записане ще наприкінці травня. У ньому Галина Третьякова не лише виступала за підвищення пенсійного віку й скасування соціальної допомоги за народження дітей, а й схвально відгукувалася про «стерилізацію жінок без вищої освіти». Депутатка зазначала, хоч це не популярна, але правильна ідея. Втім, пізніше Галина Третьякова переконувала, що її неправильно зрозуміли.

«Ми, профспілки, обурені діями голови профільного комітету Верховної Ради України Галини Третьякової, — розповідає голова Федерації профспілок Хмельницької області Геннадій Харьковський. — Ті заходи, які вона пропонує для нормалізації економіки, та її висловлювання не витримують ніякої критики. Галина Третьякова каже, що в українців багато прав, тому їх потрібно обмежити».

За словами Геннадія Харьковського, сьогоднішній мітинг поки що є інформаційною, попереджувальною акцією

За словами Геннадія Харьковського, сьогоднішній мітинг поки що є інформаційною, попереджувальною акцією.

За його словами, пропозиції голови парламентського комітету зводяться до приватизації пенсійних фондів, скасування профспілок, зменшення прав працівників на користь роботодавців і підвищення пенсійного віку до сімдесяти років. Не менш обурливими стали її пропозиції скасувати пільги для дітей загиблих учасників російсько-української війни. Мовляв вони не захищали Україну, а заробляли на війні гроші.

«Й це говорить голова комітету соціальної політики. Вона взагалі добалакалася до того, що пропонує стерилізувати жінок без вищої освіти, бо у бідних сім’ях народжуються діти низької якості. Такі заяви та дії — це шлях до розвалу країни», — обурюється Геннадій Харьковський.

Профспілки виступили проти Галини Третьякової, яка, зокрема, висловилася про неповноцінних дітей у бідних родинах

Профспілки виступили проти Галини Третьякової, яка, зокрема, висловилася про неповноцінних дітей у бідних родинах.

Він наголошує, що найперше профспілки вимагають не допустити прийняття антисоціальних законопроєктів. Серед них закон про працю, який обмежує права українців, а також антипрофспілковий законопроєкт №2681. Крім того, вони домагаються відкликати Галину Третьякову з посади голови профільного парламентського комітету. А далі позбавити її депутатського мандату, адже її позиції йдуть у розріз з інтересами народу.

Такі вимоги профспілки спрямують в Офіс президента України, голові Верховної Ради України, усім головам депутатських фракцій у парламенті та нардепам від Хмельниччини.

Також мітингувальники виступили проти законопроєкту, який фактично ліквідує в Україні профспілкові організації.

Також мітингувальники виступили проти законопроєкту, який фактично ліквідує в Україні профспілкові організації.

«Це лише інформаційна, попереджувальна акція. Якщо до наших вимог не прислухається центральна влада, то після завершення карантину будуть масові акції протесту під стінами Верховної Ради, Кабміну й Офісу президента. Будемо стукати в усі двері поки нас не почують», — наголосив Геннадій Харьковський.

Детальніше, про що говорили під час акції протесту, ви можете поглянути завдяки стріму від кореспондентів сайту «Є». 

Читайте також: Хмельницька облрада виступила проти абонплати за транспортування газу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую