ye-logo.v1.2

З 14 липня у Хмельницькому відновлюють проїзд за спецквитком

Суспільство 7577
Тролейбуси, які працюватимуть у режимі спецперевезень, будуть позначені табличками «спеціальний рейс»
Тролейбуси, які працюватимуть у режимі спецперевезень, будуть позначені табличками «спеціальний рейс». Фото: з архіву

Працюватимуть в режимі спецперевезень в окремі години 12 додаткових тролейбусів.

У Хмельницькому відновлюють режим спецперевезень в окремі години. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Зазначається, що відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимира Гончарука, від 14 липня і до закінчення дії загальноукраїнського карантину в певні години на міських тролейбусних маршрутах будуть курсувати додаткових 12 одиниць електротранспорту. Вони перевозитимуть пасажирів на підставі спеціального квитка або довідки про підтвердження місця роботи відповідного зразка, а також на підставі посвідчення донора крові.

Додають, що таке рішення прийнято для того, щоб зменшити навантаження на громадський транспорт у години пік та полегшити доїзд хмельничан до роботи.

Нагадаємо, про те, що у Хмельницькому хочуть запустити спецрейси без пільговиків, міський голова Олександр Симчишин повідомляв під час брифінгу 8 липня, аргументувавши це тим, що міська рада отримує чимало скарг від хмельничан, що вони не можуть доїхати на роботу чи додому в пікові години.

Тролейбуси працюватимуть у режимі спецперевезень з понеділка до п’ятниці з 7:00 до 9:30 та з 17:00 до 19:00. Вони будуть позначені табличками «спеціальний рейс».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую