ye-logo.v1.2

На Хмельниччині припинили роботу кількох нічних закладів — Роман Примуш

Суспільство 6550
За словами Романа Примуша, лише за минулу добу в області припинили роботу шести закладів ресторанного типу, які продовжили працювати вночі
За словами Романа Примуша, лише за минулу добу в області припинили роботу шести закладів ресторанного типу, які продовжили працювати вночі. Фото: ілюстративне pixabay.com

За його словами, працюючи вночі, вони порушили вимоги карантинні правила.

Сьогодні, 13 липня, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів, що нині на території краю правоохоронці працюють над виявленням нічних клубів, ресторанів, кафе та барів, які вночі продовжують приймати відвідувачів. Зокрема, впродовж минулого тижня на їх власників було складено 30 протоколів про адміністративні правопорушення. Посадовець зазначив, що робота закладів харчування у нічний час є порушенням постанови Кабміну та рішення обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами Романа Примуша, лише за минулу добу на Хмельниччині припинили роботу кількох закладів, які продовжили у нічний час. Серед них є кальян-бар у Кам’янці-Подільському, бар у Нетішині, кафе у Славуті та три заклади у Хмельницькому.

«На жаль, у нас є випадки, коли окремі ресторанні заклади ігнорують постанову уряду та рішення комісії з ТЕБ і НС й продовжують роботу в нічний час. Нині вони перебувають під пильним наглядом Національної поліції, — розповідає Роман Примуш. — Ми й надалі продовжимо роботу у цьому напрямку й не допустимо порушення карантину закладами громадського харчування. Зокрема, щодо їх роботи у нічний час».

Нагадаємо, Хмельницька обласна комісія з ТЕБ і НС рекомендувала органам місцевого самоврядування обмежити роботу розважальних закладів і закладів громадського харчування 22-ю годиною.

Крім того, у Національній поліції Хмельницької області повідомили, що впродовж цих вихідних поліцейські перевірили 58 нічних розважальних закладів у різних частинах області. Під час свого рейду вони виявили три порушення карантинних заходів: два заклади у Хмельницькому та один у Кам’янці-Подільському.

Читайте також: Теофіпольський суд оштрафував жінку за торгівлю харчами без захисної маски

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую