ye-logo.v1.2

Як перепрошити роутер Київстар На правах реклами

Суспільство 4489
В разі неправильного вибору прошивки для моделі роутер може вийти з ладу
В разі неправильного вибору прошивки для моделі роутер може вийти з ладу. Фото: techwalla.com

Погане відтворення відео, зрив трансляції, неконтрольоване перезавантаження – ще не привід виносити на сміття старий роутер.

Що таке прошивка маршрутизатора, у якому випадку і як це зробити, розповіли експерти Київстар.

Що таке прошивка

Прошивкою називають програму, на якій працює роутер. Мікропрограма знаходиться у пам’яті пристрою, так само як у смартфоні чи GPS-навігаторі. Її версія наноситься на етикетку, наклеєну знизу на роутері. Це як операційна система в комп’ютері. Виправлення та поліпшення таких програм реалізують через випуск нової версії прошивки. Її оновлення називають перепрошиванням, що впливає на подальшу роботи приладу.

Коли потрібно перепрошити роутер

Детальну інформацію про коректну прошивку роутера завжди можна знайти тут: https://community.kyivstar.ua/proshivka-routera-nekorrektnaya-rabota-routera. Це перевірений форум провайдера, де відповіді на запитання дають не лише звичайні користувачі, але й працівники телеком-компанії.

Слід також враховувати, що в разі неправильного вибору прошивки для моделі або неправильного встановлення роутер може вийти з ладу. А в гарантійний період це підстава для відмови у ремонті.

Робити подібну “операцію” з роутером потрібно, коли у цьому є технічна необхідність, наприклад, прилад постійно втрачає мережу чи зависає. Іноді користувачі вирішують перепрошити роутер Київстар, коли дізнаються про чергову версію прошивки з підтримкою нових стандартів, що може покращити якість роботи пристрою. Адже роутери, які працюють на застарілих програмах стають уразливими перед хакерськими атаками та намаганням зловмисників отримати доступ до паролів і даних.

Тим більше слабкий сигнал Wi-Fi не завжди означає, що час перепрошивати маршрутизатор. Можливо, його просто встановлено неправильно, сигнал перекривають габаритні предмети, є проблеми з дротом чи розеткою тощо. Та коли все добре працює, з’єднання стабільне, а жодних надважливих змін у новій версії прошивки немає – оновлювати її не варто.

Як замовити новий роутер у Київстар

Послуга “Роутер+” доступна для нових абонентів, які замовили підключення домашнього інтернету. Київстар пропонує маршрутизатор із встановленими налаштуваннями, що оптимально підходять для роботи у мережі. Пристрій від оператора працює у двох діапазонах – 2,4 та 5 ГГц.

Що це дає:

  • швидкість роботи, коли до мережі одночасно під’єднуються декілька девайсів;
  • стабільне з’єднання, на яке не впливає сусідський Wi-Fi;
  • велика площа покриття, якої вистачить на трикімнатну квартиру з багатьма пристроями, які працюють від Wi-Fi.

І головне, Київстар повертає за роутер гроші. Вартість послуги “Роутер +” складає 700 гривень. Але після підключення перші 25 місяців нові абоненти отримують знижку 20 грн на оплату інтернету раз на місяць. Загалом вийде заощадити 500 грн. Дозволяється підключення послуги на один особовий рахунок не більше одного разу. Технічні налаштування пристрою можна проводити віддалено, щоб ви насолоджувались домашнім інтернетом від Київстар без перебоїв.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую