ye-logo.v1.2

Хмельничанин склав ЗНО з двох предметів на 200 балів

Суспільство 18729
Юрій неодноразово був призером міських та обласних олімпіад з фізики та математики
Юрій неодноразово був призером міських та обласних олімпіад з фізики та математики. Фото: з архіву Юрія Яроша

Випускник написав тести з фізики та математики на максимальний бал.

Хмельницькі випускники почали отримувати результати зовнішнього незалежного оцінювання. Вони надходять особисто для кожного учасника тестування.

Про першого хмельничанина, який цьогоріч здобув максимальний бал з ЗНО написала виконувачка обов’язків  директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст у фейсбук:

«Ярош Юрій, учень Хмельницької гімназії № 1, склав ЗНО з математики і фізики на 200 балів! Вітаємо Юрія і колектив гімназії №1 з чудовим результатом!», - написала освітянка.

Класний керівник Юрія Яроша Світлана Заремба розповіла сайту «Є», що такий результат був очікуваним.

«Юрій неодноразово був призером міських та обласних олімпіад з фізики та математики. Він повністю підтвердив свої оцінки, адже середній бал в його свідоцтві 12. Він наша гордість», - розповіла Світлана Петрівна.

Як готувався, куди планує вступати та кому завдячує своїм результатом, сайт «Є» розпитав у самого Юрія Яроша.

- Як ти готувався до ЗНО?

- Ще задовго до тестування, за порадою своїх вчителів, я почав вирішувати тести з ЗНО попередніх років, виконуючи різноманітні завдання, аби ще краще вивчити обрані дисципліни. З математики та фізики готувався найретельніше, адже постійно переймався, чи моїх знань буде достатньо. Виявилося, що дарма хвилювався.

- Чи сподівався на такий результат?

- Швидше так, чим ні. Після складання тестів я звірявся з правильними відповідями і не знайшов помилок. Тому сподівався, що матиму максимальні бали. Поки мені відомі результати лише з двох дисциплін. Чекаю ще на результати з української мови та англійської.

- Якою була твоя реакція, коли дізнався про свої результати ЗНО?

- Результати своїх тестувань я побачив вночі на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Я дуже зрадів, і перше, що зробив, – це розповів своїм батькам і поділився своєю радістю. Про мій успіх сьогодні дізналися мої друзі, знайомі та однокласники, які досі мене вітають.

- В чому секрет успішного складання ЗНО?

- Напевно в тому, аби добре підготуватися до самого тестування. Я на відмінно знав обрані дисципліни, але перед самим тестуванням трішки хвилювався. Однак, коли я сів вирішувати завдання, зосередився і заспокоївся. Я читав завдання і одразу мав на них відповіді. Не потрібно вагатися, бо зазвичай, коли ти починаєш роздумувати, то в результаті вибираєш неправильну відповідь. Те, що найперше спало на думку, і є правильною відповіддю.

- Кому завдячуєш своїм успіхом?

- Мій результат з ЗНО – це не лише мої знання, а праця моїх педагогів - Миколи Сергійовича Міля, Людмили Антонівни Ковш, Андрія Володимировича Ярового та Майї Юрівни Івасюнько. А ще я дуже вдячний своїм батькам, які показували мені гарний приклад і підтримували мене.

- У тебе попереду відкриті двері чи не в усі виші країни. Куди плануєш вступати?

- Наразі я ще не визначився. Обираю між Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського або Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Щодо спеціальності, теж остаточно не визначився, однак вона має бути пов’язана з інформатикою та математикою.

Читайте також: Для облаштування класів НУШ у Хмельницькому виділено понад 10 мільйонів гривень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую