ye-logo.v1.2

По нічних клубах Хмельниччини проводять карантинні рейди

Суспільство 1145
За кожним фактом виявленого порушення працівники поліції склали адміністративний протокол
За кожним фактом виявленого порушення працівники поліції склали адміністративний протокол . Фото: Нацполіції області

Порушення виявили у семи розважальних закладах.

Правоохоронці вчергове перевірили нічні розважальні заклади Хмельниччини на предмет дотримання ними заборони Уряду на діяльність після 23-ої години. Як повідомляють у Секторі комунікації Нацполіції в Хмельницькій області, було перевірено 65 нічних клубів у різних куточках області, в тому числі 11 – у місті Хмельницькому.

«У рейді були задіяні понад 60 працівників поліції, які працювали спільно з представниками місцевих органів самоврядування у складі мобільних рейдових груп, - йдеться у повідомленні. - Правоохоронці виявили сім порушень карантинних обмежень, зокрема, в частині, яка стосується заборони діяльності після 23-ої години».

За кожним фактом виявленого порушення працівники поліції склали адміністративний протокол за порушення правил карантину людей.

«До речі, на один із розважальних закладів обласного центру такий протокол складають уже вдруге поспіль. Попри те, що минулих вихідних дирекцію нічного клубу вже попередили про неприпустимість діяльності після 23-ої години та склали протокол на його керівника, цього вікенду ситуація повторилася і перевірка завершилася складанням ще двох протоколів», - додають у поліції.

Раніше, порушення карантину виявили у трьох розважальних закладах Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую