ye-logo.v1.2

Не ставте дзеркало навпроти ліжка

Суспільство 20180 5

Прокинувшись серед ночі, ви можете побачити таке, що налякає вас до смерті

 «Ніколи не купуйте старих дзеркал, у яких є своя історія, – стверджує хмельницька цілителька Лариса ЮНЧИК. – Якщо ж таке дзеркало з’явиться у вашому домі, про все, що воно «бачило», ви здогадаєтеся по снах – на вас чекають нічні жахіття та нез’ясовні страхи».
– Якось прийшла до мене подружня пара, обидвоє затравлені, залякані. І кажуть, що їх замучили жахіття: щоночі обидвом сниться, що вони горять. В розмові виявилося, що кілька місяців тому вони за чималі гроші придбали старовинне дзеркало, яке повісили у спальню. Я порадила їм позбутися дзеркала, оскільки, швидше за все, перед ним хтось загинув від вогню. Або хоча б поставити його в іншій кімнаті. А ще – поцікавитися його історією.
Справді, виявилося, що майже сто років тому дзеркало «бачило», як згоріла дитина, яка перекинула на себе палаючу керосинку… Тому, якщо говорити про старовинні дзеркала, то вдома у вас може знаходитися лише те дзеркало,  що дісталося вам у спадок. Але за умови, що люди, яким воно служило, були добрими і любили вас. І що дзеркало не було свідком їхньої смерті.
– Навіщо завішують дзеркала, коли в домі небіжчик?
– Доки покійник у хаті, туди прочинене вікно з потойбіччя, і в будинок можуть проникнути астральні істоти, в тому числі й неприкаяні душі.
Крізь це ж вікно душа покійного може затягнути когось із домашніх. А ще вважається, що душа небіжчика може увійти в дзеркало і залишитися в ньому. (Тому дітям до року – трьох краще його не показувати. Інакше вони погано ростимуть, почнуть заїкатися, погано спати…). А уявіть собі, як житимуть люди, які придбали таке дзеркало! Перевірити, чи воно несе негатив, можна просто: вони дуже холодні на дотик, і перед ними гаснуть церковні свічки. Тому його треба розбити – цим ви звільните душу, заточену в ній.
Скільки випадків, коли люди бачили у дзеркалі покійників! Одна моя клієнтка, прийшовши з роботи, виявила свого дідуся мертвим на підлозі. Підійшла до телефону, а він стояв якраз навпроти дзеркала. Піднявши очі, у дзеркалі вона побачила дідуся, який стояв у кутку.
У мого знайомого померла бабуся. Так само, коли нікого не було вдома – впала і смертельно вдарилась головою. І весь день пролежала перед дзеркалом. Наступного дня, коли тіло вже було в морзі, його мати, випадково глянувши у дзеркало, побачила там бабусю, що лежала на підлозі. Ввечері це ж саме побачив батько. Вночі, стоячи на підлозі, розбилися три графини з компотом, а на поминках, коли почали молитися за упокій, з іншої кімнати почувся жахливий тріск і гуркіт. Господарям довелося викликати батюшку, щоб він освятив квартиру і відслужив там службу за покійною.
– І що робити в таких випадках?
– Якщо ви побачили в дзеркалі поряд із собою (або замість власного відображення) іншу людину, то це дуже недобре. Так що треба запалити дві свічки і поставити їх зліва і справа біля дзеркала.
Станьте між ними і, хрестячи дзеркало, скажіть парну кількість разів: «Не викликане не викликається, не викликане не відбивається, а що здалося і відбивалося – назовсім забралося. Хай буде так! Хай буде так! Хай буде так!». Потім свічки поміняйте місцями і повторіть все спочатку. Після цього загасіть свічки і завісьте дзеркало на три доби. Огарки свічок віднесіть до церкви і поставте їх один за одним перед однією іконою за здоров'я своїх ворогів.
– Жінки, зазвичай, проводять перед дзеркалом багато часу. Це не шкідливо?
– Дуже шкідливо. Якщо постояти перед дзеркалом хоча б три хвилини, і ще при цьому дивитися собі в очі, ви відчуєте втому. Адже доведено, що дзеркала, наче енергетичні вампіри, мають здатність забирати енергію. Крім того, жінки, які люблять крутитися перед дзеркалом, набагато швидше старіють.
Тому, якщо ви хворі або перевтомлені, краще не дивіться в нього. І в жодному разі не ганьте себе: «яка я погана», «яка я стара»… Після таких «компліментів» ви станете ще поганішою і старішою. Краще підходьте до дзеркала з посмішкою і нахвалюйте себе, бажаючи здоров’я, гарного дня,  успіхів, кохання… І удача прийде до вас сама. Якщо ж у вас в домі побувала не дуже добра людина, одразу після того, як вона піде, протріть усі дзеркала святою водою, після чого поводіть перед ними запаленою свічкою. Або ж помістіть їх під сонячні промені.
– А нові дзеркала несуть якусь небезпеку?
– Навіть якщо у вас нове дзеркало, і ніхто лихий до вас не приходив, його треба періодично протирати святою водою, тому що ви могли дивитися в нього, будучи в поганому настрої, не зовсім здоровими, або лаялися поруч з ним...
Так само не можна вішати їх напроти свого ліжка. Справа в тому, що всі негативні емоції дзеркало біля ліжка відображатиме на вас. Крім того, якщо ліжко сплячих відбивається в дзеркалі, то це сприяє знесиленню, депресії, сімейним сваркам та подружній невірності. А ще…коли людина прокинеться серед ночі і випадково гляне у дзеркало, те, що вона побачить, може налякати її до смерті.
Про тріснуті дзеркала, думаю, знають усі.
– А що Ви скажете з приводу ворожінь за допомогою дзеркала?
– Це дуже небезпечно. Взагалі не можна ставити дзеркала одне навпроти одного, створюючи так званий дзеркальний коридор. А в нас як буває? Дзеркало стоїть навпроти телевізора, екран якого теж має відбиваючу поверхню. Або ж навпроти стінки, де теж є дзеркальні поверхні. Шкода, що ніхто зі звичайних людей не може побачити, які сутності звідти з'являються, і які від цього можуть бути наслідки.
А що стосується ворожіння, то я категорично проти цього. Одна моя клієнтка, ворожачи на коханого, в дзеркальному коридорі побачила його обличчя, що швидко збільшилося в розмірах. Дівчина розповідала, що її щось тягнуло до дзеркала, і вона навіть торкнулася до нього лобом. І тут же відчула, що в неї міцно вчепилася рука, що тягнулася звідти. Дівчина почала читати «Отче наш», хрестити дзеркало...
Коли вранці вона йшла біля дзеркала, то краєм ока побачила, ніби там хтось стоїть до неї обличчям. Повернулась – звичайно, там нікого не було.
… Дехто пробує викликати перед дзеркалом Пікову даму. Дві дівчинки стали перед дзеркалом і почали вдивлятися в нього. З часом воно стало чорним, потім почорніло все навколо. Потім дівчатка побачили власні відображення, що рухалися, незалежно від їхньої волі. Замість власних облич вони бачили потворні маски, потім відчули чиюсь присутність поряд у кімнаті…  
Наступної ночі, проходячи біля дзеркала в туалет, дівчинка, яка жила в цій квартирі, відчула незрозумілий жах, їй чомусь здавалося, що з дзеркала хтось вилізе.
Через кілька днів вона запитала в матері, чи та нічого «такого» не відчуває, на що жінка сказала, що коли вночі проходить біля дзеркала, їй стає страшно! Я порадила цим людям позбутися дзеркала, проте, фінансові проблеми не дозволили їм цього зробити. Тому єдине, що вони змогли, це повішати над ним іконку, оскільки в дзеркалі накопичилося чимало негативної енергії. Страх зник, однак, як розповідала жінка, нерідко на ранок іконка висить криво.
– Чи правда те, що розбите дзеркало принесе сім років нещастя?
– Ні. Але і доброго не варто чекати. Тому, розбивши дзеркало, необхідно кинути сіль через плече, тричі обернутися проти годинникової стрілки, а потім підпалити осколки дзеркала. Коли вони потемніють, зберіть їх і зберігайте протягом року, а потім закопайте.


Коментарі:

діана 19.12.2010 21:08

цікаво хоч і моторошно

Таня 16.09.2010 17:27

Цікаво, мені сподобалось...Люблю статті цього автора.

Олена 12.09.2010 18:43

яка моторошна стаття..... Дочитала до кінця, хоч і страшно було.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую