ye-logo.v1.2

У поліції Хмельницької області з’явився новий керівник

Суспільство 2843
Новим начальником ГУНП в Хмельницькій області став Руслан Герасимчук (у захисній масці)
Новим начальником ГУНП в Хмельницькій області став Руслан Герасимчук (у захисній масці). Фото: facebook.com/policia.Khmelnytskoi.oblasti

Місце колишнього очільника правоохоронців посів один з його заступників.

Сьогодні, 29 липня, у Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області керівному складу представили нового начальника. Ним став полковник поліції Герасимчук Руслан Володимирович. Донедавна він обіймав посаду заступника начальника цього управління. Про це повідомили в секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За інформацією пресслужби обласної поліції, Руслан Герасимчук пройшов шлях від оперуповноваженого районного відділу до начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

«Руслан Володимирович народився 7 травня 1978 року в Старокостянтинові. У 1999-му закінчив Львівський інститут внутрішніх справ. Першим місцем служби для нього став Старокостянтинівський районний відділ Управління МВС», — навели у секторі комунікації коротку біографію нового начальника поліції області.

Руслан Герасимчук пройшов шлях від оперуповноваженого районного відділу до начальника поліції області. Фото: hm.npu.gov.ua

Руслан Герасимчук пройшов шлях від оперуповноваженого районного відділу до начальника поліції області. Фото: hm.npu.gov.ua

Кореспонденти сайту «Є» нещодавно проаналізували електронну декларацію Руслана Герасимчука, коли він ще працював заступником начальника поліції області. Зокрема, правоохоронець з нерухомості задекларував власну земельну ділянку в селі Григорівка Старокостянтинівського району та користування будинком у Старокостянтинові. Полісмен має право користування автомобілями «Hyundai Tucson» та «Toyota RAV4 Hybrid». Власником першого є фізична особа, а іншого — ФГ «Гроцький». Торік у ГУНП в Хмельницькій області йому нарахували 406 тисяч 616 гривень зарплатні. Також Руслан Герасимчук задекларував 15 тисяч 413 гривень доходу від надання майна в оренду. Його грошові заощадження нараховували 272 тисяч гривень у готівковій формі.

Нагадаємо, донедавна начальником ГУНП в Хмельницькій області був полковник Анатолій Щадило, який пропрацював на цій посаді менше року. 15 липня Анатолія Щадила перевели на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую