ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Вступну кампанію до профтехзакладів продовжили до листопада

Суспільство 521
До профтехзакладів можна вступити до 1 листопада
До профтехзакладів можна вступити до 1 листопада. Фото: osvita.ua

Термін змінили через карантин.

Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада. Як повідомляють у Мінстерстві освіти та науки України, відповідний лист з рекомендацією продовжити терміни вступу був надісланий обласним управлінням освіти і науки.

«Загальними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія продовжувалася ще на місяць і заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, ми вирішили видовжити їх для закладів профосвіти», - пояснив заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

У Міносвіти кажуть, що однією із новацій цьогорічної кампанії є те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно. А далі, визначившись із закладом і професією, подавати оригінали.

Для вступу у заклад профосвіти вступник має подати:
• заяву;
• копію свідоцтва про закінчення 9-го або 11-го класу;
• 6 фотокарток 3х4;
• медичну довідку;
• документи, що підтверджують право на пільги (за наявності).

Водночас навчатися у профтеху можуть не тільки випускники шкіл, а й дорослі. Вони можуть пройти підвищення кваліфікації для вже наявної робітничої професії, опанувати нові навички або повністю змінити фах.

Читайте також: Робота профтехзакладів в умовах карантину: як буде організовано навчальний процес

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую