ye-logo.v1.2

Хмельницький закупив системи відеоспостереження для фіксації правопорушень

Суспільство 1203
Загальна вартість придбаного обладнання склала понад один мільйон гривень
Загальна вартість придбаного обладнання склала понад один мільйон гривень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Їх мають розмістити на сміттєвих майданчиках і поблизу об’єктів з масовим перебуванням людей.

Вчора, 25 серпня, керівництво комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» підписало два договори з київським ТОВ «Інженіринг-Аналітика». Згідно з ними, переможець тендеру має надати та встановити на території обласного центру системи відеоспостереження. Така інформація була опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією «Prozorro», на тендер було винесено два лоти. Перший стосувався закупівлі систем відеоспостереження для забезпечення відеоконтролю за міськими об’єктами з масовим перебуванням людей. Серед них 25 комплектів, які складаються з двох оглядових відеокамер з аналітикою навколишнього середовища «Hikvision» з програмним забезпеченням, комутаційного і монтажного боксів, карт пам’яті… Також до цього лоту належить ще один комплект, який загалом складається з десяти камер.

Другим лотом проходила закупівля систем відеоспостереження для контейнерних майданчиків зі збору сміття. Для цього було придбано вісім відеокамер, а також супутнє обладнання.

В обох випадках тендер виграло товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика», яке запропонувало за свої послуги на кілька тисяч гривень менше, ніж його єдиний конкурент — столичне ТОВ «Депс Солюшенз». Таким чином загальна вартість придбаного КП «Хмельницькінфоцентр» обладнання становить 1 мільйон 270 тисяч гривень. Постачальник має не лише надати комплекти систем відеоспостереження, а й встановити їх та під’єднати. З цим завданням ТОВ «Інженіринг-Аналітика» має впоратися до кінця цього року.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Інженіринг-Аналітика» зареєстроване у Києві, а його головним видом діяльності вказано «Електромонтажні роботи». Кінцевими бенефіціарними власниками цієї компанії зазначено Кравченко Валентину Василівну та Юрчевського Євгена Ігоровича.

У цій галузі з ТОВ «Інженіринг-Аналітика» вже співпрацювали КП «Хмельницькінфоцентр» і Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області. Наприклад, у січні цього року комунальне підприємство купувало у цієї компанії комплекти обладнання для міської системи відеоспостереження. Тоді вартість угоди складала 1 мільйон 997 тисяч 316 гривень.

Читайте також: Зсув ґрунту в Хмельницькому: що роблять для уникнення повторного обвалу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую