ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вересень: прощатися з теплом ще рано

Суспільство 2190

Цьогорічна зміна сезонів пройде непомітно.

Погода у вересні порадує теплом. Як повідомили в Укргідрометцентрі, середньомісячна температура повітря складатиме 12-19 градусів тепла, що на 1-2 градуси вище середніх багаторічних значень.

Синоптик Українського гідрометцентру Роман Мурмило повідомив, що вересень вважається перехідним місяцем – «уже не літо, але ще не осінь, тим паче з урахуванням змін клімату».

«Щонайменше протягом половини вересня в більшості регіонів України збережеться літній характер погоди з окремими вторгненнями холодних повітряних мас. Такі вторгнення короткочасні – на тлі теплої погоди, 25 або навіть 30 градусів – можуть бути окремі періоди похолодань на 3-4 дні. Але це ще не справжня осінь, це перехідний період», – пояснив він.

За словами синоптика, перебудова на осінь уже розпочалася. Зокрема, про це свідчать нижчі нічні температури повітря. Але за рахунок інерційності атмосфери осінь ми зможемо відчути лише у другій половині вересня, пообіцяв він.

Прогнози синоптика Володимира Деркача дещо схожі. За його інформацією, восени очікується цілих два бабиних літа.

«Перший місяць осені захопить з кінця серпня помірне тепло вдень і холодні ночі. Вже в середині першої декади потепліє. Тепло буде і практично всю другу декаду вересня і тільки під кінець температура знизиться. Також можливі короткочасні дощі», - про це «Фактам» розповів народний синоптик Володимир Деркач.

За його прогнозом, остання десятиденка вересня теж порадує хорошою погодою, її можна буде вважати бабиним літом. Наприкінці вересня українців очікує помірне тепло вдень, прохолодні ночі, але без заморозків і дощів.

За прогнозом сайту «Гісметео» вересень на Хмельниччині буде схожим на четвертий місяць літа. У перших числах пройдуть короткочасні опади, на зміну яким виходитиме сонце і прогріватиме повітря до +30 градусів. В середині місяця температура повітря опуститься на декілька градусів, а потім знову підскочить до +30 і вище. Надалі спека триватиме і за декілька днів до початку жовтня стовпчики термометрів показуватимуть +18 градусів у день.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую