ye-logo.v1.2

Як виглядає новенький дитсадок у мікрорайоні Лезневе (ФОТО)

Суспільство 3005 1
Будівництво ДНЗ обійшлося у 39 мільйонів гривень
Будівництво ДНЗ обійшлося у 39 мільйонів гривень. Фото: автора

Навчальний заклад відзавтра прийматиме дошкільнят.

Сьогодні, у перший день осені, в Хмельницькому офіційно відкрився новенький дитячий садочок. Відтепер навчальний заклад для дошкільнят прийматиме дітлахів у мікрорайоні Лезневе. Вже завтра, 2 вересня, ДНЗ №2 «Соколятко» почнуть відвідувати маленькі вихованці.

Будівництво дитсадку вартістю 39 мільйонів гривень тривало близько двох років. Розрахований він на 160 дошкільнят. У двоповерховій будівлі діятиме шість груп. Світлі коридори, яскраві дитячі кімнати, сучасне кухонне обладнання, підйомник для дітей з особливими освітніми потребами збудували у новому дитсадку. На території закладу крім ігрових дитячих майданчиків також спорудили багатофункціональний спортивний майданчик. Працюватиме він не лише для дошкільнят, але й для дітей 1-4 класів ЗОШ №13, яка розташована поруч.

«У Лезневе відколи існує мікрорайон, дитячого садочка не було. Тож мешканці району змушені були віддавати дітей в інші дошкільні заклади у різних частинах міста. Звісно, це було великою проблемою. Тому що кількість місцевих діток дозволяє мати свій окремий дитячий садочок, - зазначив на відкритті навчального закладу міський голова Олександр Симчишин. - У 2017 році ми почали будувати тут дитсадок. У нас була невелика затримка пов’язана з тим, що першого підрядника, який виграв тендер на закупівлю, ми через суди були змушені попросити піти, стягнувши з нього кошти. Ну і фактично активне будівництво почалося у другій половині 2018 року».

Вперше у місті на території ДНЗ з'явився багатофункціональний спортивний майданчик.
Для дітлахів облаштували також кілька ігрових майданчики.
Раніше у мікрорайоні не було дитсадку.
Спортивний майданчик також відвідуватимуть учні молодших класів школи, розташованої по-сусідству.

Як розповідає завідувачка ДНЗ №2 Світлана Губай, батьки 143 дітей вже написали заяви на прийом їхніх чад цього закладу. Якщо ж кількість охочих відвідувати садочок буде збільшуватися, вони готові прийняти ще вихованців.

«Садочок дуже сучасний, забезпечений необхідним обладнанням. У кожній групі є телевізори. Вихователі зможуть використовувати їх на заняттях. Маємо гарну залу для хореографії і фізкультури. А ще у нас є підйомник для дітей з особливими освітніми потребами. Таких підйомників у місті Хмельницькому саме в садочках ще не було. Тепер ми зможемо використовувати цей ліфт, якщо буде така потреба. Також маємо сучасну систему пожежогасіння», - говорить Світлана Губай.

У ДНЗ діятиме 6 груп.
Для закладу закупили сучасні меблі та необхідне обладнання.
Простора актова зала.
У кожній групі окрема ванна кімната.
Кухня і пральня забезпечені сучасним устаткуванням.

Нагадаємо, минулого року в Хмельницькому запрацював новий дитсадок на Озерній. Однак, за словами міського голови, у цьому мікрорайоні потрібний ще один заклад для дошкілят. Збудувати його планують на вулиці Січових стрільців. Зараз для майбутнього дитсадку відводять земельну ділянку.

Сьогодні дитсадок урочисто відкрили.
Для дітлахів організували розважальну програму.
А дорослим влаштували екскурсію закладом.
Невеличкий концерт для гостей влаштували вихованці творчих колективів міста.

Коментарі:

Но Ва 16.09.2020 23:48

Майданчик такий крутий, шо туди простих смертних навіть не пускають.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую