ye-logo.v1.2

У Нетішині оштрафували чоловіка, який ловив раки

Суспільство 1774
Чоловік, який ловив раків у заборонений період, має сплатити 1700 гривень штрафу
Чоловік, який ловив раків у заборонений період, має сплатити 1700 гривень штрафу. Фото: ілюстративне SA70 з сайту Pixabay

Також суд вирішив конфіскувати знаряддя лову.

Нетішинський міський суд виніс вирок місцевому жителю, який у заборонений період ловив раків на штучній водоймі біля Хмельницької атомної електростанції.

Незаконним виловом раків чоловік займався вніч з 26 та 27 травня. І, як йдеться вироку суду, який опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень, чоловік руками наловив 299 раків, завдавши збитків навколишньому природному середовищу на суму 7 624,5 гривні.

У липні між прокурором Нетішинського відділу Шепетівської місцевої прокуратури та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості. Чоловік визнав свою провину та погодився на покарання. Суд затвердив цю угоду. А відтак чоловік має сплатити штраф – 17 тисяч гривень. Крім цього, вилучені у нього на місці гідрокостюм, гумові рукавиці та ласти, маска для ниряння разом з трубкою, ремінь з двома грузами, металева сітка та ліхтарик – підлягають конфіскації.

Зауважимо, що нині на Хмельниччині також встановлена заборона на вилов раків – до 20 вересня. Мета - охорона популяції раків, аби захистити членистоногих у період другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую