ye-logo.v1.2

У Хмельницькому обрали «Маму року» (ФОТО)

Суспільство 7301
Церемонія нагородження відбулася у "Мистецькому дворику"
Церемонія нагородження відбулася у "Мистецькому дворику". Фото: автора

Переможниць визначали у чотирьох категоріях.

Сьогодні, 11 вересня, у Хмельницькому відбулася церемонія нагородження переможниць премії «Мама року Хмельниччини». Вдруге у місті за звання кращої змагалися жінки, які не дивлячись на свою зайнятість або життєві труднощі, встигають бути чудовоми матусями і мають активну соціальну позицію.

Як розповідають організатори, у першу чергу «Мама року Хмельниччини» - це соціальний проєкт, який об’єднує жінок з різними життєвими історіями. Тому серед його учасниць обирали переможниць у чотирьох номінаціях: «Жінка року», «Жінка-хоробре серце», «Мама блогер» і «Мама року».

«Для «Жінки року» – це мотивація, підтримка і визнання у тому, що є гендерна рівність , що жінка сильна і може зробити багато. Для «Хоробрих сердець» – це моральна, психологічна та матеріальна підтримка за для їх реалізації. Щоб вони могли ще більше зробити для своїх діток. А «Мама-року» і «Мама-блогер» – це саме ті жінки, які можуть не тільки своїм прикладом, але й своєю життєвою позицією, своїм голосом на просторах Інтернету і в публічних місяцях донести, що є особливі діти, що є матері,які щодня боряться за їх життя та здоров’я», - сказала авторка премії «Мама року Хмельниччини» Тетяна Кріль.

Переможниць визначали за результатами інтернет-голосування, яке тривало впродовж кількох місяців. Сьогодні ж під час церемонії нагородження, яка відбулася у «Мистецькому дворику», сталі відомі їх імена.

За звання «Мама року» змагалися хмельничанки у чотирьох категоріях.
Церемонія нагородження пройшла у форматі закритого заходу.
Оголошували переможниць хмельничанки, які здобули перемогу у премії минулого року.
Подія пройшла у "Мистецькому дворику".

За успішне поєднання кар’єри і сім’ї «Жінкою року 2020» стала Людмила Гончар – матір трьох дітей, яка протягом багатьох років керує сімейним бізнесом. Звання «Мама блогер 2020» присвоїли Юлії Мізері – багатодітній матусі в очікуванні сьомої дитини. Хмельничанка веде блог про сімейні цінності, стосунки, релігійність, виховання та взаємодію в сім’ї.

Людмила Гончар - "Жінка року 2020".
У номінації "Мама блогер" змагалися три хмельничанки.

У номінації «Жінка-хоробре серце» брали участь мами, які виховують дітей з особливими потребами. Цьогоріч переможницею у цій категорії стала Аліна Лоєвська, яка нещодавно вдруге стала мамою. «Думаю, що «Мама – хоробре серце» – це кожна мати, яка має дитину. Тому, що кожна мати зробить все можливе і неможливе для своєї дитини. Так само, як я стараюся для своєї дитини. Я завжди хотіла, щоб в моєму домі звучав дитячий сміх. Так сталося, що важким шляхом ми пішли. Але зараз я дуже щаслива, бо я маю двох щасливих хлопчиків. Бо це має радість, біль, гордість і моє майбутнє», - сказала Аліна.

Аліна Лоєвська перемогла у номінаці "Жінка - хоробре серце".
Юлія Сабій стала "Мамою року Хмельниччини 2020".

У головній номінації премії «Мама року» змагалися багатодітні мами з активною життєвою позицією, які реалізовують свою сім’ю та ведуть громадську діяльність, спрямовану на допомогу іншим. За результатами голосування, «Мамою року Хмельниччини 2020» стала Юлія Сабій – мама трьох дітей, авторка низки соціальних проектів, керуюча справами Хмельницької міської ради.

Крім пам’ятних дипломів і численних подарунків номінанткам, подарунок отримала також і Хмельницька міська лікарня. Організатори премії передали гроші на обладнання для нещодавно створеної на базі лікарні мобільної бригади швидкого реагування, яка виїздить до діток з особливими потребами.

Під час церемонії нагородження організатори передали гроші на обладнання для міської лікарні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую