ye-logo.v1.2

Був без маски, бо перевдягав її: шепетівського підприємця судили за порушення карантину

Суспільство 2570
Згідно з текстом постанови суду, правоохоронці не долучили належних доказів провини шепетівчанина
Згідно з текстом постанови суду, правоохоронці не долучили належних доказів провини шепетівчанина. Фото: ілюстративне pixabay.com

На чоловіка склали адмінпротокол за перебування у магазині без засобів індивідуального захисту.

Нещодавно Шепетівський міськрайонний суд виправдав місцевого підприємця, якого правоохоронці звинуватили у порушенні правил карантину. Про це свідчить постанова від 11 вересня.

За її текстом, 28 серпня близько 14-ї години у Шепетівці працівники поліції зайшли в один з магазинів, який займається торгівлею харчами. Вони виявили, що всередині цього закладу без захисної маски перебуває його власник. Таким чином він порушив норми постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Відповідно на чоловіка склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

У судовій залі обвинувачений заперечив, що він вчинив адміністративне правопорушення. Він пояснив, що впродовж дня він перебував у магазині у захисній масці. Проте, коли зайшли правоохоронці, він її зняв, щоб замінити на нову.

Шепетівський міськрайонний суд зрештою постановив закрити справу проти фізичної особи-підприємця через відсутність ознак правопорушення в його діях.

«Всупереч вимогам чинного законодавства у складеному протоколі не викладена об`єктивна та суб`єктивна сторони вказаного правопорушення. Крім того, не долучено жодних доказів на підтвердження вини чоловіка у вчиненні правопорушення», — пояснюється у постанові.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Посилення карантину: як проходитиме навчання у «помаранчевих» зонах Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую