ye-logo.v1.2

Старт осіннього призову: коли закінчиться та як відбуватиметься

Суспільство 1945
Призов стартує із жовтня
Призов стартує із жовтня . Фото: armyinform.com.ua

Повістки уже надходять юнакам.

У жовтні в Україні має стартувати черговий призов на військову строкову службу. Як повідомив начальник пресслужби Хмельницького обласного військового комісаріату Олександр Севастьянов, про це йдеться у відповідному указі президента України. Завершиться призов у кінці грудня 2020 року.

«Цьогоріч на Хмельниччині планується покликати до війська приблизно таку ж кількість юнаків як і минулого призову. Однак Генеральний штаб планує скоротити кількість призваних до Збройних сил на півтори тисячі осіб по всій Україні. Додатково Генштаб надіслав листи до Державної прикордонної служби, Національної гвардії України та Державної служби транспорту з пропозицією розглянути можливість зменшити кількості призовників», - зазначив начальник пресслужби.

Додає, що повістки уже почали надходити юнакам віком з 18 до 27 років. Комісаріати викликають їх на медкомісію. Огляди будуть проводитись із дотриманням карантинних вимог — як лікарі, так і призовник мають бути в масці.

«Хлопців перевірятимуть на наявність коронавірусної інфекції. Безпосереднього перед відправкою на збірний пункт усім їм робитимуть ІФА-тест», - зазначив Олександр Севастьянов.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую