ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

На Хмельниччині підприємство незаконно видобуло піску на 17 мільйонів гривень

Суспільство 3903
Підприємство незаконно видобувало пісок
Підприємство незаконно видобувало пісок. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Суму збитків підприємство має компенсувати.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області спільно з поліцією у червні встановили факт порушення вимог природоохоронного законодавства. Як повідомляють у пресслужбі екоінспекції області, ТОВ «Бонус» займалось незаконним видобутком піску.

«Державні інспектори встановили, що на земельній ділянці, яка розташована на території Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району, присутні ознаки самовільного користування надрами (пісок будівельний). Загальний об’єм незаконно видобутого піску будівельного склав 21 099 метрів кубічних. За результатами проведених досліджень та встановлення об’єму незаконно добутої сировини, інспекція провела розрахунок збитків, який становить 17 мільйонів 723 тисячі 160 гривень», - йдеться у повідомлені.

Аби відшкодувати заподіяну навколишньому природному середовищу шкоду, підприємству пред’явили претензію, яка підлягає виконанню в добровільному порядку у місячний термін. У разі відмови підприємства від сплати суми збитків, Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області буде змушена звернутись до суду.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую