ye-logo.v1.2

Зеленський надав почесне звання освітянину з Хмельниччини

Суспільство 3106
Загалом президент з нагоди професійного свята відзначив понад сотню освітян країни
Загалом президент з нагоди професійного свята відзначив понад сотню освітян країни. Фото: ілюстративне president.gov.ua

Почесне звання Віталію Бакалюку фактично надали посмертно.

Сьогодні, 4 жовтня, Україна відзначає День працівників освіти. З нагоди цього професійного свята президент кілька днів тому підписав указ про відзначення представників освітньої галузі з різних куточків країни. Зокрема, Володимир Зеленський надав почесне звання освітянину з Хмельницької області.

Згідно з указом від 30 вересня, президент відзначив державними нагородами та почесними званнями понад сто освітян з різних областей. Серед них лише один представник Хмельниччини — Бакалюк Віталій Іванович, який донедавна працював директором Митинецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Красилівського району. Йому Володимир Зеленський надав почесне звання «Заслужений працівник освіти України». На жаль, Віталій Бакалюк пішов з життя до отримання цього звання.

За інформацією сайту Митинецької загальноосвітньої школи, серце Віталія Бакалюка зупинилося у липні цього року. Впродовж 38 років він працював директором різних шкіл Красилівського району. Його діяльність відзначали й раніше. Зокрема, Віталій Іванович був переможцем та лауреатом Всеукраїнських конкурсів «100 кращих директорів України» 2007 року та «Директор ХХІ століття» 2021 року.

Читайте також: Кращі педагоги та учні Хмельницького отримали премії і стипендії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую