ye-logo.v1.2

Перебував на кладовищі без захисної маски: Волочиський суд оштрафував безробітного

Суспільство 4354
Обвинувачений надіслав суду заяву, в якій визнав свою провину
Обвинувачений надіслав суду заяву, в якій визнав свою провину. Фото: ілюстративне pixabay.com

Того ж дня чоловік перебував без захисної маски у відділку поліції.

Днями Волочиський районний суд визнав провину місцевого жителя в порушенні правил карантину. Про це свідчить постанова від 29 вересня.

За її текстом, правопорушення сталося 19 серпня у Волочиську. Там близько 14-ї години обвинувачений, який нині ніде не працює, перебував у місцевому відділку поліції. Проте на ньому були відсутні засоби індивідуального захисту — захисна маска або респіратор. З яких причин чоловік перебував у відділку не зазначається. Однак у складеному протоколі правоохоронці вказали, що обвинувачений перебував на кладовищі та у Національній поліції.

Тому працівники поліції склали на чоловіка протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

На судове засідання чоловік не з’явився, але надіслав заяву з проханням розглядати справу без його участі. Також він зазначив, що визнає свою провину у вчиненому правопорушенні.

Таким чином Волочиський районний суд постановив за порушення правил карантину оштрафувати чоловіка на 17 тисяч гривень. Також він має сплатити понад 420 гривень судового збору.

Наразі ця постанова не набувала остаточної законної сили, адже може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Депутата сільради судили за вирощування наркотичних рослин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую