ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Кулінарна рулетка, рецепт-загадка: як кам’янчанка змагається на «МастерШеф»

Суспільство 625
Аліна Матвійчук продовжує участь у \
Аліна Матвійчук продовжує участь у "МастерШефі". Фото: скрін з відео

Дівчина пройшла до наступного етапу.

Днями на каналі СТБ вийшов шостий випуск кулінарного шоу «МастерШеф», в якому продовжує змагатися кулінарка-аматорка з Кам’янця-Подільського Аліна Матвійчук.

Цього разу випуск кулінарного шоу почався з «колеса фортуни». У першому завданні учасники зіграли в кулінарну рулетку. Протягом випробування кожні кілька хвилин пари крутили барабан і отримували різні обставини, що діяли певний період і заважали готувати страви. Не зважаючи на ускладнення, кулінари мали приготувати по три страви – закуску, основну страву і десерт.

Працювали всі у парах. Аліна Матвійчук обрала собі у партнери Івана Козира. Разом вони презентували суддям на закуску гребінці з апельсиновим соусом і апельсиновою ікрою, на основну страву – медальйон, де на гарнір подали ньоки з горошоком і соусом з лохини, чорниці і какао. Хоча Аліну та Івана судді не визнали кращою парою кулінарів у цьому конкурсі, все ж їхні страви позитивно оцінили.

У наступному завданні аматорам довелося знову готувати з ускладненнями. Випробування проходило під назвою «Кулінарний Шерлок Холмс». Кулінари розділилися на три команди. Кам’ячанка опинилася у команді «синіх».

Кожній команді потрібно було приготувати по одній, але складній багатокомпонентній страві. Щоправда, назви страв і їх рецепти кулінарам не оголосили – їх потрібно було відгадати за допомогою підказок, які знаходилися під коробками.

Команді «синіх» потрібно було приготувати яйця по-шотландськи. Аматори гарно впоралися із завданням і перемогли у цьому конкурсі.

За результатами битви «чорних фартухів» після шостого випуску з проєкту пішов Едуард Мішуга.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую