ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому назвали дату старту опалювального сезону

Суспільство 6325
15 жовтня в Хмельницькому розпочнеться опалювальний сезон
15 жовтня в Хмельницькому розпочнеться опалювальний сезон. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Прогнозують зниження температури повітря.

В обласному центрі з 15 жовтня стартує опалювальний сезон. Як повідомляють у Хмельницькій міській раді, відповідне розпорядження сьогодні, 13 жовтня, підписав міський голова Олександр Симчишин у зв’язку із різким зниженням середньодобової температури.

«Міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» та комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі» мають провести поетапне включення опалення об’єктів соціальної сфери, житлових будинків міста та всіх інших споживачів з 15 жовтня та забезпечити цілодобово роботу обслуговуючого персоналу на період включення котелень та теплових мереж. Квартирно-експлуатаційному відділу міста Хмельницького, підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, рекомендовано провести поетапне включення опалення житлових будинків міста.», - йдеться у повідомленні.

Як повідомив заступник міського голови Анатолій Нестерук, тепло подадуть в усі комунальні заклади міста, окрім шкіл. Там з 19 жовтня мають розпочатись канікули.

«До суботи іде похолодання. У вихідний день, суботу, починати опалювальний сезон, коли люди пороз’їжджаються, буде проблематично. Не буде доступу до квартир, а десь треба буде зайти спустити воду у батареях, а хтось може радіатор зняв. Тому вирішили у четвер, щоб спокійно розпочати сезон. На всіх будинках є лічильники обліку тепла, тому хто не захоче грітись, ті перекриють подачу тепла. Це справа кожного будинку», - каже Анатолій Макарович.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую