ye-logo.v1.2

Крокодил Шрек живе у звичайному хмельницькому автомагазині

Суспільство 1761
Фото: Фото автора.

Його власник, пан Ярослав, каже, що подарував рептилію своїй дружині на Восьме березня минулого року.

 «Я не знав, що подарувати, бо у дружини наче все є. Ось і вирішив зробити якийсь цікавий незвичний подарунок. В Інтернеті випадково натрапив на оголошення про продаж маленьких крокодилів. Вирішив придбати», – каже пан Ярослав.
 На момент купівлі Шреку виповнився рік, і він мав
72 сантиметри у довжину. Звісно, спочатку його новий власник отримував від крокодила «на горіхи»: шрами й досі видно на руках пана Ярослава. «Проте з часом я почав цікавитися рептиліями, тож зараз знаю, як з ними поводитися. Головне, коли хочеш його витягнути з акваріума голими руками, закрити йому очі. А потім міцно тримати, бо крокодили завжди агресивні. І скільки б ви його не годували, він все одно може покусати, адже, насамперед, це хижак», – каже власник Шрека.
 Раніше в автомагазині у великому акваріумі плавали рибки. «Я вісім років тримав рибок, піклувався про них. Проте одного разу після вихідних прийшов і застав їх мертвими. Як виявилося, на вихідні вимкнули світло, ось вони  й повмирали через нестачу кисню, – розповідає пан Ярослав.
 Акваріум довго був порожнім. Усі розпитували, де рибки, жартували, чи ненароком їх не засмажили на обід. От пан Ярослав і вирішив потішити своїх відвідувачів екзотикою, яку придбав для дружини. Крокодил переїхав в акваріум до автомагазину. І тут не обійшлося без жартів. Багато хто цікавився, чи, випадково, власник Шрека не збирається пошити з нього гаманець, сумочку чи черевики. А ось постійні відвідувачі привозять Шреку гостинці: купують йому на обід мишей або пацюків. Він ними залюбки ласує, а ще полюбляє рибу та волове серце.  
 Звісно, пан Ярослав продемонстрував дива приборкання крокодила, виймаючи його з акваріума. Від побаченого адреналін зашкалював, особливо, коли
115-сантиметровий крокодильчик розгулював по офісу, а ми ледве себе стримували, аби не вистрибнути на стільчики чи столи. Проте цікавість взяла верх, страх відійшов на другий план, і ми навіть сфотографувалися зі Шреком на пам’ять.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую