ye-logo.v1.2

Порушення карантину: на власника хмельницького бару наклали максимальний штраф

Суспільство 2983
Правоохоронці встановили, що «Роза-Бар» працював після опівночі
Правоохоронці встановили, що «Роза-Бар» працював після опівночі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Суд постановив стягнути з нього 34 тисячі гривень.

Днями Хмельницький міськрайонний суд визнав винним у порушенні карантину доволі відомого місцевого підприємця. Причиною накладення на нього максимального штрафу стала робота його закладу «Роза-Бар» після опівночі. Про це свідчить постанова суду від 26 жовтня.

Згідно з її тестом, у порушенні правил карантину звинуватили власника товариства з обмеженою відповідальністю «Браво», якому й належить бар «Роза-Бар». У ресурсі «YouControl» зазначено, що кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Браво» є місцевий підприємець Віктор Вікарчук.

Працівники поліції встановили, що 15 жовтня заклад «Роза-Бар» на вулиці Свободи продовжив працювати о 00:20. Проте у постанові Кабміну на той час була передбачена заборона на роботу закладів громадського харчування з опівночі до сьомої ранку. Тому на хмельницького підприємця склали адмінпротокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ правоохоронці надали відеозаписи.

На судове засідання обвинувачений не з’явився. Тому справу розглядали без його участі.

Хмельницький міськрайонний суд постановив оштрафувати його на 34 тисяч гривень, що є максимальним стягненням за таке правопорушення не для посадових осіб. Також на чоловіка наклали понад 420 гривень судового збору.

Однак ця постанова не набрала остаточної законної сили, адже бізнесмен може подати на неї апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

До речі, правоохоронці фіксували подібні порушення карантину цим закладом і раніше. Наприклад, 11 липня, 13 липня, 18 липня, 19 вересня, 21 вересня. Однак тоді суд повертав правоохоронцям матеріали справи на доопрацювання через виявлені у протоколах недоліки. Як наслідок, деякі справи були закриті через закінчення термінів притягнення до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, Хмельницький міськрайонний суд у липні розглядав справу щодо притягнення Віктора Вікарчука до адміністративної відповідальності за поширення неправдивих чуток. Працівники поліції склали на нього адмінпротокол за його дописи у фейсбуці, які стосуються теми COVID-19. На думку, правоохоронців чоловік розповсюджував неправдиві факти та заклики до непокори встановленим карантинним обмеженням. Однак через недоліки у складеному протоколі суд провернув справу на доопрацювання.

Також раніше Віктор Вікарчук раніше долучався до організації мітингів, учасники яких вимагали скасувати карантин.

Читайте також: Реєстр е-декларацій закритий, призначення заблоковані – що відбувається

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую