ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

На Хмельниччині цієї осені до війська вже пішли понад дві сотні юнаків

Суспільство 583
На Хмельниччині триває призов на строкову військову службу
На Хмельниччині триває призов на строкову військову службу. Фото: Хмельницький обласний військовий комісаріат

Призов триває.

На кінець жовтня 249 юнаків призовного віку вже відправлені з обласного збірного пункту до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату, ця кількість складає 44 відсотки від планового завдання.

«Загалом протягом осінньої призовної кампанії в області планується призвати на військову службу 576 юнаків віком від 18 до 27 років. Із них 320 проходитимуть службу у Збройних Силах України, решта – в інших військових формуваннях. В умовах карантинних обмежень усі призовники проходять тестування ІФА та ПЛР методами на наявність захворювання COVID-19. На обласному збірному пункті забезпечено необхідні заходи з дотримання карантинних вимог. Наразі жодного випадку захворювання серед призовників не виявлено», - йдеться у повідомленні.

Термін проходження військової строкової служби для осіб з вищою освітою – один рік, для осіб без вищої освіти – півтора року. Військовослужбовці строкової служби до участі в операції об’єднаних сил (ООС) на сході країни не залучаються.

Читайте також: Старт осіннього призову: коли закінчиться та як відбуватиметься

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую