ye-logo.v1.2

Страви без відходів і «кріт» на кухні: як кам’янчанка змагається у «МастерШеф»

Суспільство 847
В останньому випуску програми Аліна випробувала сили у двох кулінарних змаганнях
В останньому випуску програми Аліна випробувала сили у двох кулінарних змаганнях. Фото: скрін з відео

Аліна Матвійчук вкотре оминула битву «чорних фартухів».

Триває десятий сезон кулінарного шоу «МастерШеф» на каналі СТБ, в якому бере участь дівчина з Кам’янця-Подільського Аліна Матвійчук. Кам’янчанка увійшла у 14 кращих кулінарів-аматорів і продовжує змагатися за перемогу. 

Перше випробування аматори долали у парах. Кожному дуету презентували однакові набори продуктів з різних категорій. Серед них шоколад, сардина, буряк, легені та багато іншого. За умовами конкурсу, усі продукти потрібно було використати в одній страві. Інгредієнти, які учасники все ж вирішили не використовувати, разом з харчовими відходами кожна пара складала в окрему тару. Укінці приготування миски з залишками їжі зважували. Пара, у якої відходів виявилося найбільше, автоматично одягала чорні фартухи. Також чорні фартухи довелося одягти кулінарній парі, страва якої виявилася не смачною на думку суддів.

Аліна Матвійчук у цьому конкурсі працювала у парі з Мариною Шмалько. Їх миска з харчовими відходами виявилася однією з найлегших, а презентована страва була до вподоби членам журі. Тож дівчата без проблем перейшли до наступного конкурсу.

Другим завданням цього випуску був конкурс «Кріт». Кулінарне завдання випробування – приготувати італійський сет із трьох страв: аранчіні, каннеллони болоньєзе і шоколадна панна-котта з ягодами. Для конкурсу учасники розділилися на дві групи. У кожній з команд один учасник був «кротом», однак хто саме – ніхто не знав. Кріт мав непомітно зіпсувати страви, а команда мала вирахувати крота. Якщо кріт не зміг спаплюжити роботу, він одягав чорних фартух. Якщо ж йому вдалося, чорні фартухи мала одягти вся команда, крім крота.

Аліна була в команді «червоних». У їх колективі «кротом» виявився капітан команди. Учасники його правильно відгадали і посадили в клітку на час приготування страви, тож робота не була зіпсована. Завдяки цьому команда уникла битви «чорних фартухів».

Після останнього конкурсу, в якому змагалися власники чорних фартухів, за рішенням суддів, кулінарний проєкт покинув Роман Петрушенко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую