ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці дозволили роботу підприємців, які підпадають під обмеження карантину вихідного дня

Суспільство 1825
Карантин вихідного дня розрахований на три тижні
Карантин вихідного дня розрахований на три тижні. Фото: ілюстративне unsplash.com

Відбулося позачергове засідання виконкому.

Відсьогодні, 14 листопада, в Україні почав діяти карантин вихідного дня. Він набув чинності з опівночі суботи і триватиме до опівночі понеділка й передбачає низку заборон. Однак не у всіх населених пунктах погодилися з таким рішенням уряду. Зокрема, через нові карантинні обмеження у Шепетівці сьогодні відбулося позачергове засідання виконкому щодо роботи підприємців на території міста до кінця листопада.

Як йдеться на сайті Шепетівської міськради, учасники засідання вирішили дозволити роботу суб’єктів підприємницької діяльності до 30 листопада 2020 року на території Шепетівки з 7:00 до 22:00 з неухильним дотриманням карантинних вимог, що передбачає обов’язкове встановлення дезінфекторів, масковий режим та дотримання соціальної дистанції тощо.

«Дозволена робота суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, а також спортивних залів та ринків, - йдеться у повідомленні. - Усі перелічені суб’єкти господарювання, заклади, установи та організації зобов’язані забезпечити дотримання усіх санітарних та протиепідемічних заходів, скерованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 передбачених нормами чинного законодавства».

Також члени виконкому вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою скасувати постанову від 11 листопада 2020 року як неконституційну та таку, що наносить шкоду для малого та середнього бізнесу. Крім того члени виконкому вирішили запропонувати Кабміну запровадити відшкодування для малого та середнього бізнесу місцевих бюджетів у разі запровадження обмежувальних карантинних заходів.

Нагадаємо, під час дії карантину вихідного дня у суботу та неділю закладам громадського харчування заборонено приймання відвідувачів. Дозволено лише доставка їжі та продаж її на виніс. Це ж стосується роботи торгово-розважальних центрів та інших закладів торгового та побутового обслуговування громадян. Виключенням з цього правила є магазини та супермаркети, в яких 60 відсотків торговельної площі передбачена для реалізації харчів, пального, медикаментів, ветеринарної продукції. Заборонено й роботу закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів.

До теми: Робота речового ринку під час карантину вихідного дня – позиція голови Хмельницької ОДА.

Фото: з Шепетівської міської ради

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую