ye-logo.v1.2

«МастерШеф»: кулінарка з Кам’янця-Подільського змагалася у битві ресторанів

Суспільство 3442
Кам\'янчанка продовжує змагатися у кулінарному шоу
Кам'янчанка продовжує змагатися у кулінарному шоу. Фото: скрін з відео

Дівчина пройшла у наступний етап проєкту.

Тривають випуски десятого сезону кулінарного шоу «МастерШеф» на каналі СТБ. Серед учасників проєкту – дівчина з Кам’янця-Подільського Аліна Матвійчук. У попередньому випуску кулінарка вперше потрапила у битву «чорних фартухів». Вправно впоравшись із завданням, вона продовжила боротьбу за перемогу.

Цього разу Аліна взяла участь у нових випробуваннях. Разом з іншими учасниками кулінарного проєкту, кам’янчанка відкривала ресторан. Усіх кулінарів-аматорів поділили на дві команди, кожна з яких мала створити свій заклад. Аліна опинилася у команді «синіх».

За умовами конкурсу, групам дали по вісім тисяч гривень і годину часу в супермаркеті, щоб закупити необхідні речі для зведення ресторану. Далі заклади облаштовували посеред знімального павільйону. Крім інтер'єру, кулінари мали вразити експертів оригінальною концепцією та меню. Команда «синіх» дала своєму закладу незвичну назву – «Ї». Як пояснили учасники, саме ця літера відрізняє українську мову серед інших слов'янських мов. На приготування страв аматорам дали дві години. За цей час потрібно було приготувати дві закуски, дві основних страви і два десерти.

Оцінювали все експерти та троє запрошених гостей. Побувавши в обох ресторанах і спробувавши страви обох команд, думки членів журі розділилися. Деякі відзначили лаконічність і завершеність ресторану команди «синіх». А ведучий Григорій Решетников, який був серед запрошених гостей, наголосив, що в цьому закладі і за смаковими якостями, і за подачею абсолютний баланс.

У підсумку четверо з шести суддів проголосували за «синіх», що зробило команду переможцями. А майже вся команда «червоних» потрапила у битву «чорних фартухів», після якої шоу покинув Богдан Сиротенко.

Команда "синіх" перемогла у конкурсі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую