ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельмен із термометром: у Хмельницькому малюють новий мурал

Суспільство 8462
Мурал з
Мурал з'явився на будинку в мікрорайоні Гречани. Фото: автора

Роботи завершать ще цього року.

У Хмельницькому завершують малювати новий мурал. На стіні багатоповерхівки у мікрорайоні Гречани, де зупинка громадського транспорту «Аптека», з'явиться Хмельмен та градусник. Як розповів начальник управління житлово-комунального господарства Хмельнцької міської ради Василь Новачок, об'єкт завершать ще цього року.

«Плануємо цього року всі роботи закінчити. Сам мурал включає не тільки малюнок, а й термометр, утеплення стіни пінопластом 10 сантиметрів, шпаклювання, укріплення сіткою армувальною. Наносить малюнок хмельницький художник Андрій Томчишин. Вартість об'єкту згідно із проєктно-кошторисною документацією понад 700 тисяч гривень, але відбувся тендер, торги і ми підписали угоду на 550 тисяч гривень», - зазначив Василь Пилипович.

Мурал малює хмельницький художник

За його словами, зображення художник уже завершує малювати. Наразі мають встановити ще градусник, який буде аналогом спиртового і показуватиме температуру повітря навколишнього середовища.

Читайте також:  Хмельницький Палац творчості прикрасять масштабним стінописом

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую