ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові оштрафували двох відвідувачів магазинів за відсутність захисних масок

Суспільство 4156
Обоє обвинувачених не з\'явилися до суду, тому розгляд справ проходив без їхньої участі
Обоє обвинувачених не з'явилися до суду, тому розгляд справ проходив без їхньої участі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Їхню поведінку розцінили як порушення правил карантину.

Нещодавно Старокостянтинівський районний суд визнав винними двох місцевих жителів у порушенні правил карантину. На обох чоловіків наклали штрафи, бо вони перебували всередині магазинів без вдягнених захисних масок або респіраторів. Про це свідчать постанови місцевого органу правосуддя.

Згідно з постановою від 10 листопада, до адміністративної відповідальності притягнули місцевого жителя. Працівники поліції виявили, що 27 жовтня чоловік перебував в одному з магазинів на вулиці Грушевського без захисної маски.

На думку правоохоронців таким чином він порушив правила постанови Каміну щодо протидії COVID-19. Вона вимагає у громадян перебувати у вдягнених засобах індивідуального захисту всередині громадських будівель і транспорту. Тому на чоловіка склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

На судове засідання обвинувачений не з’явився, тому справу розглядали без його присутності. Як наслідок, Старокостянтинівський районний суд постановив оштрафувати місцевого жителя на 17 тисяч гривень і стягнути з нього понад 420 гривень судового збору.

Аналогічну ситуацію наводить постанова цього ж органу правосуддя від 11 листопада. За її текстом, 2 листопада правоохоронці виявили в іншому магазині на вулиці Грушевського покупця, який перебував без вдягненої захисної маски. Цей місцевий житель також не прийшов на розгляд справи.

Таким чином Старокостянтинівський районний суд постановив оштрафувати чоловіка на 17 тисяч гривень і стягнути з нього понад 420 гривень судового збору.

Наразі обидві постанови не набули остаточної законної сили, адже на них можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати їх винесення.

Читайте також: Скасування карантину вихідного дня: що вирішила Верховна Рада

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую